Poduszka ortopedyczna dla dzieci Valde B8d Barnkudde Lekskola Memory

Producent: Valde
Dostępność:
Dostępny - wysyłamy w 24h Dostępny - wysyłamy w 24h
  • Poszewka

szt.
Cena netto: 125,00 zł 135,00 zł

Poduszka ortopedyczna Barnkudde Lekskola

jest poduszką zaprojektowaną specjalnie dla dzieci.

Bardzo ważne jest aby dbać o kręgosłup od najmłodszych lat, zwłaszcza w okresie przedszkolnym i szkolnym. Poduszka ortopedyczna Barnkudde Lekskola jest poduszką zaprojektowaną specjalnie dla dzieci. Poduszka ta wspomaga rehabilitację kręgosłupa. Do poduszek dziecięcych polecamy poszewki z serii "Animals" w kształcie zwierzątek, są to m.in. krokodylek, lisek, piesak, miś oraz wiele innych ciekawych wzorów i kolorów.

Miejsce produkcji

Wyprodukowano w Polsce.

Producent udziela 3 lata gwarancji.

Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta.
Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.
Reklamacje w oparciu o gwarancję realizowane są na podstawie kopii dowodu zakupu w miejscu nabycia.

 

Dlaczego Valde?

Marka Valde istnieje na polskim rynku już ponad 30 lat. Pierwszy produkt marki Valde powstał w 1976 roku, zaprojektowany przez założyciela Firmy Waldemara Cieślaka. W 1980 roku założyciel marki projektował i produkował w Polsce pierwsze aparaty dla głuchoniemych. W roku 1995 zaprojektowano i wykonano pierwsze baseny dla osób niepełnosprawnych oraz osób przechodzących rehabilitację, umożliwiających poprawę ich sprawności fizycznej i psychicznej. Dwa lata później Waldemar Cieślak rozpoczął budowy wind dla osób niepełnosprawnych oraz starszych, którym chodzenie po schodach stwarzało problemy.

Valde

Kilka lat później powstały pierwsze modele poduszek ortopedycznych, które do dziś są najlepszymi poduszkami nie tylko na Polskim rynku. W roku 2004 poduszki ortopedyczne Valde Vila, Lättnad, Bekvämlighet, Hälsa oraz klin pod nogi Perfekt otrzymały certyfikat "Przyjazny dla człowieka". Firma Valde posiada pozytywną opinię Specjalistycznego Centrum Rehabilitacji i Leczenia Schorzeń i Narządów Ruchu "Stocer" oraz Kliniki Rehabilitacyjnej w Krojantach. W latach następnych pozostałe poduszki również otrzymały pozytywne opinie oraz kolejno znaki CE i znak "Przyjazny dla człowieka". Wszystkie wyroby przeznaczone do użytkowania dla Matki i Dziecka otrzymały znak CE oraz znak "Bezpieczne dla Dziecka". W 2012 roku powstały nakładki i materace Valde, które cieszą się dużym powodzeniem. Wspomagamy leczenie kręgosłupa poprzez poszerzanie oferty oraz stałe unowocześnianie wyrobów. Marka Valde w 2013 roku weszła na rynek Rosyjski, a w 2014 na rynek Niemiecki.

 


Informacje i wymiary (rozmiar: normal)
Szerokość 38 cm.
Wysokość 8,5 cm.
Długość 26 cm.
   
Wyprodukowano: Polska
Strona producenta: www.valde.pl
Poduszka ortopedyczna dla dzieci Sissel Bambini
189,00 zł
Poduszka i kocyk dla niemowląt i dzieci JoGo Designs Bukibo
279,00 zł
Poduszka dla niemowląt JoGo Designs My Sleepy Cloud
179,00 zł
MIMOS XXL Poduszka medyczna dla niemowląt
250,00 zł
MIMOS XL Poduszka medyczna dla niemowląt
250,00 zł