0

ARMEDICAL EXCLUSIVE DREAM 5030 poduszka ortopedyczna

ARMEDICAL EXCLUSIVE DREAM 5030 poduszka ortopedyczna

99 zł
Ilość:
Producent: ARMEDICAL
Towar w magazynie
Koszt dostawy od 0,00 zł
Opis produktu

 Cechy Poduszka stworzona z myślą o prawidłowym ułożeniu kręgosłupa podczas snu. W odpowiedni sposób wspierała szyję, głowę i ramiona tak aby zachować podczas snu anatomiczną pozycję najzdrowszą dla  kręgosłupa. Poduszka pomaga wyeliminować bóle pleców, szyi i głowy wynikające z nieprawidłowej pozycji ciała podczas snu. Jednocześnie, dzięki wykonaniu z pianki z pamięcią, nie powoduje ona niekomfortowego ucisku, dopasowuje się do kształtu ciała i przyjemnie otula szyję i głowę w czasie snu zapewniając komfortowy sen.

 

 Dla kogo? Delikatnie wyprofilowana poduszka o niewielkiej wysokości dedykowana jest dla osób, które najczęściej śpią w pozycji na wznak oraz osoby o niezbyt szerokich ramionach śpiące na boku. Zalecana jest zwłaszcza w przypadku występowania problemów z bólami kręgosłupa, ramion, szyi. Zastosowana pianka termoplastyczna ułatwia zasypianie dzięki kojącemu uczuciu otulania głowy oraz doskonale rozkłada siłę nacisku nie tworząc ucisków i niewelując napięcia nerwowe.

Rozmiar i wykonanie

Rozmiar uniwersalny Szerokość 50 cm, długość 30 cm, wysokość 10 cm

 

Poduszkę wykonano z komfortowej pianki z pamięcią, która pod wpływem temperatury ciała dopasowuje się do jego kształtu i wywiera minimalny nacisk na szyję, kark i twarz, jednocześnie zachowując ortopedyczne właściwości. Struktura pianki termoformującej utrudnia wnikanie kurzu i rozwój drobnoustrojów mogących powodować reakcje uczuleniowe – może być stosowana przez alergików. Dla jeszcze większej wygody i zachowania właściwej higieny poduszka wyposażona jest w miły w dotyku pokrowiec wykonany z mikrofibry.  

Poduszki ARmedical są produkowane w Polsce i posiadają 3 lat gwaracji. 

 

Opinie
Opinie [0]
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy