0

ARMEDICAL EXCLUSIVE DREAM 5535 poduszka ortopedyczna duża

ARMEDICAL EXCLUSIVE DREAM 5535 poduszka ortopedyczna duża

109 zł
Ilość:
Producent: ARMEDICAL
Towar w magazynie
Koszt dostawy od 0,00 zł
Opis produktu

 Cechy Exlusive Dream 5535 została stworzona by prawidłowy sposób wspierała szyję, głowę i ramiona tak aby zachować podczas snu anatomiczną pozycję zdrową dla  kręgosłupa. Dzięki takiemu ułożeniu pozwala zniwelować powstałe bóle kręgosłupa, głowy i ramion zapewniając przy tym relaksujący sen. Dodatkowo pomoże przy problemach drętwienie dłoni, cierpiących z powodu bezsenności oraz napięć nerwowych. Komfortowa pianka, przyjemnie otulająca głowę i nie powodująca ucisków na twarz i szyję sprawia również, że poduszka Exclusive Dream jest idealnym wyborem dla użytkowników o wrażliwej okolicy szyi.

 

 Dla kogo? Delikatne wyprofilowanie poduszki przeznaczone jest dla osób, które najczęściej śpią w pozycji na wznak oraz osoby o drobnej budowie śpiące na boku. Zaleca się użycie poduszki w przypadku problemów drętwienia dłoni oraz przy bólach głowy, szyi czy ramion. Komfortowa pianka, przyjemnie otulająca głowę i nie powodująca ucisków na twarz i szyję sprawia również, że poduszka Exclusive Dream jest idealnym wyborem dla użytkowników o wrażliwej okolicy szyi oraz mających problem z zasypianiem. Ze względu na duże rozmiary poduszki zapewni wygodę i zdrowy sen nawet dla osób często zmieniających pozycję w jego trakcie.

Rozmiar i wykonanie

Rozmiar uniwersalny Szerokość 55 cm, długość 35 cm, wysokość 12 cm

 

Tradycyjna poduszka ortopedyczna Exclusive Dream wykonana jest z innowacyjnej i hipoalergicznej pianki termoformującej „z pamięcią”, która oprócz doskonałego dopasowania do kształtu ciała i równomiernego rozłożenia siły nacisku na jej powierzchnię zapewnia swobodny przepływ krwi i powietrza, chroniąc przed przegrzewaniem głowy. Jest wskazana także dla alergików – struktura pianki zapobiega wchłanianiu kurzu oraz rozwojowi mikroorganizmów i alergenów.

Poduszka wyposażona jest w miękką, oddychającą, przyjemną w dotyku poszewkę z mikrofibry. Dzięki wygodnemu zapięciu na suwak pozwala na łatwą wymianę i utrzymanie jej w czystości

Poduszki ARmedical są produkowane w Polsce i posiadają 3 lat gwaracji. 

 

Opinie
Opinie [0]
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy