0

BALANSSEN COZYLINE poduszka ortopedyczna orkiszowa

BALANSSEN COZYLINE poduszka ortopedyczna orkiszowa

85 zł
Ilość:
Producent: BALANSSEN
Wysyłamy do 24 h
Koszt dostawy od 12,90 zł
Opis produktu

 CechyOrkiszowa poduszka ortopedyczna CozyLine stworzona została w 100% z naturalnych materiałów. Bawełniana poszewka w połączeniu z elastycznymi łuskami orkiszu zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza. Suszony orkisz idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i naturalnych krzywizn kręgosłupa, zapewniając stabilną i wygodną pozycję podczas snu. Dzięki zastosowaniu suwaka, można regulować twardość poduszki do swoich indywidualnych wymagań.
 

 Dla kogo?Ortopedyczna poduszka CozyLine polecana jest szczególnie dla osób cierpiących na dolegliwości bólowe kręgosłupa, mięśni karku i barków. Pozwala wyeliminować uczucie odrętwienia i napięcie nerwowe. Pomaga w walce z chrapaniem i bezsennością. Jest poduszką całoroczną, utrzymującą ciepło ciała zimą, a latem, chłonąc wilgoć, daje poczucie przyjemnego chłodu. Ze względu na swój niewielki rozmiar idealnie nadaje się dla młodzieży oraz osób dorosłych z krótką szyją. Naturalny skład poduszki nadaje jej właściwości antyalergiczne.

 Rozmiar i wykonanie

Długość 40 cm, szerokość 40 cm.

 

Poszewka poduszki uszyta z naturalnej, 100% bawełny. Można ją prać w pralce w temperaturze 60°C. Poduszka wypełniona została suszonymi łuskami orkiszu. Aby zachowała swoje zdrowotne właściwości, producent zaleca okresowe wietrzenie.

Opinie
Opinie [0]
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy