0

BALANSSEN DREAMLINE poduszka ortopedyczna orkiszowa

BALANSSEN DREAMLINE poduszka ortopedyczna orkiszowa

149 zł
Ilość:
Producent: BALANSSEN
Wysyłka do 72h
Koszt dostawy od 13,99 zł
Opis produktu

 CechyPoduszka z serii DreamLine to ortopedyczna, klasyczna poduszka z wypełnieniem orkiszowym. Zastosowanie elastycznych łusek orkiszu pozwala na idealnie dopasowanie jej kształtu do naturalnej krzywizny Twojego kręgosłupa, zapewniając stabilną pozycję podczas snu. Zawartość ziaren w poduszce można reguować dzięki zastosowaniu suwaka. Poszewka z naturalnej, 100% bawełny wraz z ekologicznymi łuskami orkiszu tworzy kompozycję świetnie przepuszczającą powietrze. Swobodne przemieszczanie się wypełnienia zapewnia przyjemny masaż skóry i mięśni, ułatwiający zasypianie.
 

 Dla kogo?Ortopedyczna poduszka DreamLine pomoże Ci w walce z bólem kręgosłupa szyjnego oraz dolegliwościami związanymi z dyskopatią, a także hyperlordozą. Idealnie sprawdzi się w leczeniu przewlekłych bóli głowy i parastezjach kończyn górnych. Ma realny wpływ na łagodzenie skutków napięć nerwowych, ułatwiając i przyspieszając zasypianie. Poduszka DreamLine szczególnie polecana jest dla alergików i osób mających problem z nadmierną potliwością. Naturalny skład i elastyczne łuski zapewniają bardzo dobrą cyrkulację powietrza, dzięki czemu latem będziesz mógł się cieszyć przyjemnym chłodem, a zimą temperaturą dostosowaną do Twojego ciała.

 Rozmiar i wykonanie

Długość 60 cm, szerokość 45 cm.

 

Poduszka wypełniona została naturalnymi, suszonymi łuskami orkiszu. W celu zachowania ich zdrowotnych właściwości, należy poduszkę okresowo wietrzyć. Poszewka została uszyta z ekologicznej, 100% bawełny. Można ją prać w pralce w temperaturze 60°C.

Opinie
Opinie [0]
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy