BALANSSEN RELIEFSIT przeciwodleżynowa poduszka gryczana - E-poduszki.pl 
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    

    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
		
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    

    
    
    
    
    
    
    
    
    

    
     
     
     
    
  
          
          
  
  
  
  
  
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
0

BALANSSEN RELIEFSIT przeciwodleżynowa poduszka gryczana

BALANSSEN RELIEFSIT przeciwodleżynowa poduszka gryczana

85 zł
85 zł
Kolor:

Ilość:
Producent: BALANSSEN
Wysyłamy do 24 h
Koszt dostawy od 12,90 zł
Opis produktu

CechyReliefSit to poduszka ze specjalnym otworem wykonanym w jej centralnej części. Ta konstrukcja wraz z wypełnieniem z łusek gryki działa przeciwodparzeniowo poprzez odciążenie tej części ciała, która się na niej znajduje. Gryczane ziarna swobodnie przesypują się w bawełnianej poszewce pod naporem ciała, dopasowując się do niego i zapewniając stabilizację. Podążają za ruchem subtelnie masują skórę poprawiając krążenie. Gryka zawiera w sobie cenne flawonoidy oraz działające antyzapalnie i bakteriobójczo taniny, które stanowczo poprawiają poczucie komfortu. Kanciaste łuski w połączeniu z bawełnianą podszewką zapewniają stałą cyrkulację powietrza, pozwalając skórze oddychać, co zapobiega powstawaniu odleżyn i odparzeń. Poduszka świetnie sprawuje się o każdej porze roku – latem wchłania nadmiar ciepła i wilgoci, a zimą dostosowuje się do temperatury ciała użytkownika, dzięki czemu można na niej przyjemnie siedzieć nawet przez długie godziny. Aby jeszcze bardziej dopasować poduszkę do indywidualnych preferencji, wyposażona została w specjalny zamek umożliwiający regulację ilości ziaren. Dzięki temu w łatwy sposób dopasujesz stopień twardości poduszki do swoich aktualnych potrzeb. Ze względu na swój oryginalny wygląd, świetnie sprawdzi się jako poduszka podróżna lub element dekoracyjny w domu.
 

Dla kogo?Specjaliści rekomendują poduszkę ReliefSit szczególnie kobietom w okresie poporodowym oraz osobom zmagającym się z hemoroidami i urazami kości ogonowej. Przyda się także w leczeniu i profilaktyce odparzeń i odleżyn wywołanych długotrwałym siedzeniem oraz leżeniem. Używanie poduszki ReliefSit wskazane jest również przy niedowładach i porażeniach kończyn, stwardnieniu rozsianym i bólach krzyża. Ze względu na swój roślinny skład mogą być wykorzystywane przez osoby uczulone na puch, pierze, gęsie pióra czy też materiały syntetyczne.

Rozmiar i wykonanie

Długość 45 cm, szerokość 45 cm.

 

Poduszka ReliefSit została wykonana ze 100% bawełny i suszonych łusek gryki. Ze względu na zdrowotne właściwości ziaren, nie należy ich moczyć. Producent zaleca okresowe wietrzenie. Łuski można przesypać do suchego i czystego naczynia, a samą poszewkę wyprać w pralce w temperaturze 60°C.

Opinie
Opinie [0]
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy