BALANSSEN RELIEFSIT przeciwodleżynowa poduszka orkiszowa - E-poduszki.pl 
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    

    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
		
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    

    
    
    
    
    
    
    
    
    

    
     
     
     
    
  
          
          
  
  
  
  
  
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
0

BALANSSEN RELIEFSIT przeciwodleżynowa poduszka orkiszowa

BALANSSEN RELIEFSIT przeciwodleżynowa poduszka orkiszowa

od 85 zł
od 85 zł
Kolor:

Ilość:
Producent: BALANSSEN
Wysyłamy do 24 h
Koszt dostawy od 12,90 zł
Opis produktu

CechySpecjalny otwór znajdujący się pośrodku poduszki ReliefSit zapewnia skuteczne odciążenie znajdującej się na nim części ciała, zapobiegając tym samym powstawaniu odparzeń i odleżyn oraz działając kojąco w przypadku regeneracji poporodowej. Ziarna orkiszu zamknięte w miękkiej poszewce z bawełny podążają za każdym ruchem ciała, dopasowując się do niego i zapewniając stabilną pozycję. Elastyczne łuski delikatnie masują skórę poprawiając krążenie. Orkisz wykazuje właściwości przeciwbólowe i regenerująco wpływa na układ nerwowy. Poduszka ReliefSit, dzięki zastosowanym naturalnym materiałom, skutecznie przepuszcza powietrze, gwarantując stałą wentylację. Dzięki takiemu rozwiązaniu można komfortowo korzystać z niej przez cały rok - latem poduszka wchłania nadmiar ciepła i wilgoci, a zimą dopasowuje się do temperatury ciała. W poduszce zastosowano zamek błyskawiczny, który umożliwia odsypanie lub dosypanie ziaren, aby indywidualnie dopasować stopień jej twardości do własnych preferencji i potrzeb. Nietuzinkowy wygląd poduszki sprawia, że można traktować ją dodatkowo jako element dekoracyjny mieszkania oraz wygodny towarzysz podróży.
 

Dla kogo?Poduszka ReliefSit jest szczególnie polecana dla kobiet po porodzie, osób leczących hemoroidy i urazy kości ogonowej. Sprawdzi się świetnie także w profilaktyce i leczeniu odleżyn oraz odparzeń spowodowanych długotrwałym uciskiem na tkanki miękkie. Specjaliści zalecają korzystanie z poduszki wszystkim osobom cierpiącym na porażenia i niedowłady kończyn, stwardnienie rozsiane oraz bóle krzyża. Poduszka, dzięki zastosowanym w niej naturalnym surowcom, ma działalnie hipoalergiczne. Bez obaw mogą korzystać z poduszki ReliefSit osoby uczulone na gęsie pióra, puch, pierze czy też materiały syntetyczne.

Rozmiar i wykonanie

Długość 45 cm, szerokość 45 cm.

 

Materiały użyte do wykonania poduszki ReliefSit są w 100% pochodzenia roślinnego. Elastyczne łuski orkiszu zamknięto w miłej w dotyku i wytrzymałej poszewce z bawełny. Ziaren nie należy moczyć. Aby zachować ich zdrowotne działanie powinno się poduszkę okresowo wietrzyć. Łuski można przesypać do suchego naczynia, a poszewkę prać w pralce w temperaturze nie przekraczającej 60°C.

Opinie
Opinie [0]
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy