nie martw się #zostanwdomu i zamawiaj online
nie martw się #zostanwdomu i zamawiaj online
0

BEURER FW 20 Cosy but rozgrzewający

BEURER FW 20 Cosy but rozgrzewający

169 zł
247 zł
Ilość:
Producent: BEURER
Wysyłamy do 24 h
Koszt dostawy od 12,99 zł
Opis produktu

 Cechy But Beurer FW 20 Cosy umożliwia wyjątkowo komfortowe rozgrzanie przemarzniętych stóp. Dzięki przyjemnej w dotyku, puszystej i otulającej wewnętrznej wkładce oraz funkcji błyskawicznego nagrzewania pozwala szybko poczuć kojące i odprężające ciepło, zrelaksować się i pozbyć się uczucia wychłodzenia.

Urządzenie o mocy 100W wyposażone jest w przewód zasilający z przełącznikiem umożliwiającym wybór jednego z trzech poziomów temperatury ogrzewania (o czym informuje podświetlany wskaźnik).

But rozgrzewający zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa użytkownikom dzięki precyzyjnej, elektronicznej regulacji temperatury oraz zaawansowanemu systemowi bezpieczeństwa Beurer (BSS – Beurer Safety System), zapobiegającemu przegrzaniu i  automatycznie wyłączającemu urządzenie w razie wykrycia przez czujniki usterki. Dodatkowo wyposażony został on w funkcję automatycznego wyłączania po upływie ok. 90 minut od uruchomienia.

 

 Dla kogo? But rozgrzewający Beurer FW 20 Cosy polecany jest zwłaszcza osobom skarżącym się na „zimne stopy”. To także doskonały sposób na rozgrzanie po wychłodzeniu oraz komfortowy i relaksujący odpoczynek. Jest on odpowiedni również dla stóp w dużym rozmiarze.

Rozmiar i wykonanie

Wymiary: ok. 32 x 26 x 26 cm

 

Buty FW 20 Cosy, jak wszystkie produkty rozgrzewające Beurer, poddawane są stałej kontroli jakości, zapewniającej najwyższy standard produkcji oraz bezpieczeństwo użytkowania. Wykonany jest z materiałów spełniających rygorystyczne wymagania ekologiczne, zweryfikowanych przez Instytut Badawczy Hohenstein i potwierdzonych certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. Jego zewnętrzna warstwa to zapewniający właściwą wymianę powietrza polar. Wyjmowana wewnętrzna wyściółka, wykonana z miękkiej, puszystej i przytulnej tkaniny przypominającej wełniane runo, może być prana ręcznie.

 

But rozgrzewający wyprodukowano w Niemczech. Producent udziela 3-letniej gwarancji. Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.

 

Opinie
Opinie [0]
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy