0

Beurer FWM 45 but rozgrzewająco-masujący

Beurer FWM 45 but rozgrzewająco-masujący

189 zł
Ilość:
Producent: BEURER
Wysyłamy do 24 h
Koszt dostawy od 13,90 zł
Opis produktu

 Cechy Urządzenie Beurer FWM 45 łączy w sobie zalety skutecznego, relaksującego masażu z możliwością rozgrzania wychłodzonych stóp. Wyposażone w wyjątkowo miękką, puszystą wkładkę wewnętrzną przyjemnie otula stopy i zapewnia najwyższy poziom komfortu, pozwalając na odprężenie i zrelaksowanie nawet po najbardziej męczącym dniu. Użytkownicy buta Beurer FWM 45 mogą skorzystać z dwóch rodzajów masażu wibracyjnego stóp – intensywniejszego (pobudzającego i regenerującego) oraz delikatniejszego (uspokajającego, odprężającego). Dwustopniowa regulacja temperatury pozwala natomiast na szybkie ogrzanie nawet najbardziej zmarzniętych stóp. 

Funkcje rozgrzewająca i masująca mogą być stosowane łącznie, lecz użytkownicy mogą korzystać z nich również oddzielnie. Łatwy w obsłudze przełącznik pozwala bez trudu dostosować działanie urządzenia.

 

 Dla kogo? But rozgrzewająco-masujący Beurer FWM 45 to doskonałe rozwiązanie dla osób przemarzniętych (zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym) oraz borykających się z problemem tzw. zimnych stóp. Przynosi ulgę obolałym i zmęczonym stopom, pozwala na odprężenie, zrelaksowanie i poprawia samopoczucie. Wielkość urządzenia pozwala na korzystanie także osobom o dużym rozmiarze stóp.

Rozmiar i wykonanie

Wymiary: ok. 32 x 26 x 26 cm

 

But rozgrzewająco-masujący FWM 45, jak wszystkie produkty rozgrzewające Beurer, poddawane są stałej kontroli, zapewniającej najwyższą jakość produkcji oraz bezpieczeństwo użytkowników.

Wewnętrzna puszysta i miękka wkładka, może być prana ręcznie, co ułatwia zachowanie właściwego poziomu higieny. Pokrycie zewnętrzne wykonane jest między innymi z dzianiny o klasycznym splocie.

Zasilanie sieciowe.

 

Moc: 16W

 

But wyprodukowany w Niemczech. Producent udziela 3-letniej gwarancji. Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.

 

 

Opinie
Opinie [0]
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy