0

Beurer FWM 50 but rozgrzewająco-masujący Shiatsu

Beurer FWM 50 but rozgrzewająco-masujący Shiatsu

199 zł
209 zł
Ilość:
Producent: BEURER
Wysyłamy do 24 h
Koszt dostawy od 13,90 zł
Opis produktu

 Cechy Wyjątkowe urządzenie wielofunkcyjne, zapewniające możliwość komfortowego i skutecznego rozgrzania przemarzniętych stóp oraz wykonania ich intensywnego masażu Shiatsu. Ta japońska technika masażu ciała stosowana od ok. 100 lat, mająca swe źródła w tradycyjnej chińskiej medycynie, polega na intensywnym uciskaniu palcami, m.in. określonych punktów na podeszwach stóp (stref refleksologicznych). W bucie Beurer FWM 50 ucisk palców zastąpiony został ruchem obrotowych głowic wbudowanych w jego wnętrzu. Masaż taki pozytywnie wpływa nie tylko na samopoczucie, ale również kondycję fizyczną. Korzystanie z buta rozgrzewająco-masującego Shiatsu, również dzięki niezwykle miękkiej i przyjemnej w dotyku wewnętrznej wyściółce, pozwala nie tylko błyskawicznie poczuć kojące ciepło, ale również zrelaksować się, komfortowo odpocząć oraz zregenerować.

Obie funkcje – rozgrzewająca i masująca – mogą być stosowane jednocześnie lub niezależnie od siebie. Ich uruchomienie lub wyłączenie następuje za pomocą przycisków znajdujących się na tylnej stronie urządzenia.

But rozgrzewająco-masujący Shiatsu jest zasilanym sieciowo, w pełni bezpiecznym urządzeniem. Wyposażony jest w funkcję automatycznego wyłączania po upływie ok. 30 minut od uruchomienia.

 

 Dla kogo? But rozgrzewająco-masujący Beurer FWM 50 to doskonałe rozwiązanie w przypadku wychłodzenia stóp wynikającego zarówno z warunków atmosferycznych, jak i dolegliwości lub schorzeń. Polecany jest również jako świetny sposób zrelaksowania się, właściwego odpoczynku, a także regeneracji i poprawy samopoczucia.  

Jego wielkość pozwala na korzystanie także przez osoby o dużym rozmiarze stóp.

Rozmiar i wykonanie

Wymiary: ok. 32 x 31 x 17 cm

 

But rozgrzewająco-masujący Beurer FWM 50, jak wszystkie produkty rozgrzewające Beurer, poddawane są stałej kontroli jakości, zapewniającej najwyższy standard produkcji oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Zewnętrzne pokrycie oraz wewnętrzna wyściółka wykonana jest z niezwykle miękkiego i komfortowego polaru. Wyjmowana wkładka może być prana w pralce (temp. 30°), co ułatwia zachowanie właściwego poziomu higieny.

Zasilanie sieciowe.

 

Moc: 20W

 

 

Poduszkę wyprodukowano w Niemczech. Producent udziela 3-letniej gwarancji. Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.

 

Opinie
Opinie [0]
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy