0

BEURER HD 50 Cosy peleryna rozgrzewająca

BEURER HD 50 Cosy peleryna rozgrzewająca

249 zł
275 zł
Ilość:
Producent: BEURER
Wysyłamy do 48 h
Koszt dostawy od 12,90 zł
Opis produktu

 Cechy Beurer HD 50 Cosy to unikalne rozwiązanie pozwalające na skuteczne i wygodne rozgrzanie ciała. Oprócz klasycznej funkcji ogrzewającego koca, przyjemnie okrywającego podczas odpoczynku, może pełnić ono również rolę wygodnej peleryny, która nie ogranicza ruchu i umożliwia swobodne wykonywanie zaplanowanych czynności. Pomaga w tym wyjątkowy, półokrągły kształt okrycia oraz zatrzaski znajdujące się na przodzie oraz bokach koca (tworzące „rękawy” i zapobiegające przesuwaniu lub zsuwaniu się peleryny). Została ona wykonana z najwyższej jakości certyfikowanego materiału – ciepłego, miękkiego, przytulnego, przyjemnie otulającego ciało polaru, zapewniającego niezwykły komfort i odprężenie.

Peleryna rozgrzewająca Beurer HD 50 Cosy jest zasilana sieciowo, za pomocą odłączanego przewodu. Znajduje się na nim prosty w użyciu przełącznik z lampką kontrolną, pozwalający na wybór jednego z 6 dostępnych poziomów temperatury.

Urządzenie zapewnia maksymalne bezpieczeństwo użytkowników. Wyposażone jest w elektroniczny system regulacji temperatury oraz wyjątkowy system bezpieczeństwa (BSS – Beurer Safety System), który natychmiast po wykryciu usterki przez wbudowane czujniki automatycznie wyłącza koc, zapobiegając jego przegrzaniu i możliwości poparzenia. Dla maksymalnej ochrony peleryna rozgrzewająca automatycznie wyłącza się również po upływie 3 godzin od jej uruchomienia.

 

 Dla kogo? Peleryna polecana jest jako skuteczny sposób na ogrzanie po wychłodzeniu, w czasie grypy lub przeziębień; idealnie sprawdza się podczas chłodnych wieczorów. Jest również świetnym rozwiązaniem ułatwiającym odprężenie i zrelaksowanie. Przynosi także ulgę w przypadku bólów lub napięć mięśniowych.

Rozmiar i wykonanie

Wymiary: ok. 145 x 100 cm

 

Peleryna Beurer HD 90, jak wszystkie produkty rozgrzewające Beurer, poddawane są stałej kontroli jakości, zapewniającej najwyższy standard produkcji oraz bezpieczeństwo użytkowania. Wszystkie materiały tekstylne użyte do produkcji koca spełniają rygorystyczne wymagania ekologiczne, zweryfikowane przez Instytut Badawczy Hohenstein i potwierdzone certyfikatem Oeko-Tex Standard 100.

Pokrycie koca wykonane jest z najwyższej jakości miękkiego, przyjaznego dla skóry, miłego w dotyku, oddychającego polaru. Może ono być czyszczone za pomocą wilgotnej szmatki, lecz (mimo że jest to urządzenie elektryczne) w przypadku silnych zabrudzeń może być także prane w pralce. Jednak ze względu na wpływ prania na jego żywotność, ten sposób czyszczenia dopuszczalny jest maksymalnie 5 razy w czasie całego okresu użytkowania.

Zasilanie sieciowe

 

Moc: 100W

 

Peleryna rozgrzewająca wyprodukowana w Niemczech. Producent udziela 5-letniej gwarancji. Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.

Opinie
Opinie [0]
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy