0

BEURER HD 90 koc rozgrzewający

BEURER HD 90 koc rozgrzewający

388 zł
608 zł
Ilość:
Producent: BEURER
chwilowo brak
Koszt dostawy od 12,90 zł
Opis produktu

 Cechy Koc Beurer HD 90 przyjemnie otuli i rozgrzeje nawet największych zmarzluchów i pozwoli zrelaksować się i odprężyć każdego dnia. Jego sześciostopniowa regulacja ogrzewania pozwala idealnie dobrać pożądaną temperaturę i dostosować ją do oczekiwań użytkowników. Ustawienie temperatury odbywa się za pomocą łatwego w użyciu przełącznika wyposażonego w lampkę kontrolną. Przewód zasilający z przełącznikiem można odłączyć od koca (np. na czas przechowywania lub prania).

Koc wykonany jest z najwyższej jakości tkaniny – polaru (certyfikat Oeko-Tex). Ten niezwykle miękki, przyjemny w dotyku, przyjazny dla skóry i oddychający materiał zapewnia najwyższy poziom komfortu, zaś rozmiar koca (180 x 130 cm) pozwala na wygodne okrycie i ogrzanie ciała.

Koc rozgrzewający Beurer HD 90 spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa dla produktów elektrycznych. Dodatkowo chroni użytkowników dzięki zastosowaniu  precyzyjnej, elektronicznej regulacji temperatury oraz zaawansowanemu systemowi bezpieczeństwa Beurer (BSS – Beurer Safety System), zapobiegającemu przegrzaniu i automatycznie wyłączającemu urządzenie w razie wykrycia przez czujniki usterki. Dodatkowo wyposażony został on w funkcję automatycznego wyłączania po upływie ok. 3 godzin od uruchomienia.

 

 Dla kogo? Koc polecany jest osobom poszukującym skutecznego sposobu na ogrzanie, zrelaksowanie i odprężenie. Doskonale rozgrzewa po przemarznięciu i stanowi niezbędną pomoc podczas przeziębień, grypy czy w przypadku bólów i napięć mięśni. 

Rozmiar i wykonanie

Wymiary: ok. 180 x 130 cm

 

Koc Beurer HD 90, jak wszystkie produkty rozgrzewające Beurer, poddawane są stałej kontroli jakości, zapewniającej najwyższy standard produkcji oraz bezpieczeństwo użytkowania. Do jego produkcji wykorzystano przebadane materiały, spełniające rygorystyczne wymagania ekologiczne, zweryfikowane przez Instytut Badawczy Hohenstein i potwierdzone certyfikatem Oeko-Tex Standard 100.

Koc wykonany jest z zapewniającego właściwą cyrkulację powietrza, miłego w dotyku i przyjaznego dla skóry polaru. Jego powierzchnia może być czyszczona, lecz w razie silnych zabrudzeń koc może zostać wyprany w pralce (maksymalnie 5 razy podczas całego okresu użytkowania).

Zasilanie sieciowe

 

Moc: 100W

 

Koc rozgrzewający wyprodukowano w Niemczech. Producent udziela 5-letniej gwarancji. Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.

Opinie
Opinie [0]
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy