0

BEURER HK 47 To Go poduszka rozgrzewająca do siedzenia

BEURER HK 47 To Go poduszka rozgrzewająca do siedzenia

249 zł
Ilość:
Producent: BEURER
chwilowo brak
Koszt dostawy od 12,99 zł
Opis produktu

 Cechy Zasilana za pomocą dołączonego powerbanku, przenośna poduszka elektryczna do siedzenia Beurer HK 47 zapewnia komfortowe i skuteczne rozgrzanie lub zachowanie właściwej temperatury ciała. Ze względu na brak konieczności podłączania urządzenia do gniazdka elektrycznego za pomocą przewodu może być stosowana w dowolnym miejscu, zarówno w domu, jak i na zewnątrz (w temp. od 0°C). Jej użytkownicy mogą dostosować odpowiedni dla siebie poziom temperatury, wybierając spośród 3 dostępnych mocy ogrzewania. Wierzchnia, miękka warstwa podkładki zapewnia wygodę, od spodu natomiast pokryta jest trwałym i wytrzymałym materiałem.

W przypadku stosowania w pełni naładowanego powerbanku, mata emituje pożądaną temperaturę przez ok. 2 godziny (naładowanie rozładowanego powerbanku wymaga ok. 4,5 godziny). Gotowy do użycia akumulator należy włożyć do zintegrowanej kieszeni w poduszce rozgrzewającej Beurer HK 47 i podłączyć go za pomocą przewodu. Uruchomienie urządzenia oraz regulacja temperatury ogrzewania następuje za pomocą podświetlanego włącznika LED. Dołączony do poduszki powerbank może pełnić nie tylko rolę zasilacza poduszki elektrycznej, ale również ładowarki telefonu.

Przenośna poduszka rozgrzewająca Beurer HK 47 wyposażona jest funkcję automatycznego wyłączania po upływie ok. 110 minut od jej uruchomienia. Zostaje ona wyłączona także w przypadku zbliżającego się rozładowania powerbanku, chroniąc go przed uszkodzeniem. Maksymalne bezpieczeństwo użytkowników zapewnia natomiast dodatkowy system automatycznie wyłączający urządzenie po wykryciu usterki, chroniący przed przegrzaniem jego powierzchni i możliwością poparzenia.

Do poduszki Beurer HK 47 dołączone jest etui służące do jej transportu lub przechowywania.

 

 Dla kogo? Poduszka przenośna Beurer HK 47 chroni przed wychłodzeniem oraz rozgrzewa po przemarznięciu. Z powodzeniem zastępuje podgrzewane siedzenia w samochodzie, które nie są wyposażone w tę funkcję. Polecana jest osobom przeziębionym, spędzającym czas w chłodnych miejscach. Pozwala się również zrelaksować i odprężyć.

 

Rozmiar i wykonanie

Wymiary: ok. 49 x 33 cm

 

Przenośna poduszka rozgrzewająca  Beurer HK 67, jak wszystkie produkty rozgrzewające marki Beurer, poddawana jest stałej kontroli jakości, zapewniającej najwyższy standard produkcji oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Poduszka wykonana jest z wytrzymałych materiałów, zapewniających długotrwałe użytkowanie. Jej wierzchnia miękka warstwa gwarantuje komfort i wygodę.

W przypadku pojawienia się mocnych zabrudzeń poduszkę elektryczną można prać w pralce, korzystając z łagodnego programu (max 30°C). Należy jednak pamiętać, że zbyt częste pranie ma negatywny wpływ na urządzenie, dlatego też w całym okresie użytkowania może być prana w pralce maksymalnie 10 razy.  

 

Moc: 3,6 W

 

 

Poduszka rozgrzewająca wyprodukowana w Niemczech. Producent udziela 5-letniej gwarancji. Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.

Opinie
Opinie [0]
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy