0

BEURER HK 67 To Go pas rozgrzewający z powerbankiem

BEURER HK 67 To Go pas rozgrzewający z powerbankiem

259 zł
Ilość:
Producent: BEURER
chwilowo brak
Koszt dostawy od 12,99 zł
Opis produktu

 Cechy Przenośny pas Beurer HK 67 skutecznie rozgrzewa i przynosi ulgę w przypadku bólu brzucha lub pleców. To praktyczne i łatwe w użyciu urządzenie może być stosowane w warunkach domowych, ale również na zewnątrz (zalecana temperatura pracy: od 0°C). Dzięki zasilaniu za pomocą dołączonego powerbanku zapewni kojące ciepło w dowolnym miejscu przez ok. 2 godziny (przy maksymalnym naładowaniu akumulatora). Użytkownicy mogą wybrać jeden z 3 dostępnych poziomów temperatury, w zależności od swoich potrzeb.

Pas rozgrzewający mocowany jest wokół ciała za pomocą długich elastycznych taśm gumowych z rzepami. Jego ogrzewająca strefa może zostać umieszczona na plecach lub na brzuchu. Urządzenie nie ogranicza ruchów użytkownika, pozwala swobodnie wykonywać wszystkie zaplanowane czynności. Pas jest cienki, doskonale przylega do ciała i zapewnia wygodę, może być bez trudu zakładany pod ubranie.

Maksymalny czas ładowania zasilającego pas powerbanku to ok. 4,5 godziny. Naładowany akumulator wystarczy umieścić w przeznaczonej do tego kieszonce i połączyć z pasem za pomocą przewodu. Uruchomienie urządzenia oraz wybór poziomu temperatury następuje przez naciśnięcie włącznika ze wskaźnikiem LED, znajdującego się na poduszce rozgrzewającej.

Dołączony do urządzenia powerbank może służyć nie tylko do zasilania pasa rozgrzewającego, ale również jako ładowarka smartfona.

Urządzenie Beurer HK 67 wyposażone zostało w funkcję automatycznego wyłączania po upływie ok. 110 minut od jego uruchomienia. Pas wyłączy się również automatycznie tuż przed całkowitym rozładowaniem powerbanku, chroniąc go przed uszkodzeniem. Przenośna poduszka elektryczna Beurer HK 67 zapewnia także bezpieczeństwo dzięki funkcji monitorowania temperatury i automatycznego wyłączenia urządzenia w razie usterki, zapobiegającej przegrzaniu pasa i możliwości poparzenia użytkowników.

Do pas rozgrzewającego Beurer HK 67 dołączone jest etui, służące do jego transportu lub przechowywania.

 

 Dla kogo? Pas Beurer HK 67 to idealne przenośne rozwiązanie, gotowe do użycia w każdym miejscu, służące do rozgrzewania po wychłodzeniu lub chroniące przed wychłodzeniem. Polecane jest też osobom cierpiącym na bóle brzucha, pleców lub inne dolegliwości (np. rwę kulszową, po ustąpieniu jej pierwszych ostrych objawów), przeziębionym, a także chcącym się zrelaksować, odprężyć i komfortowo odpocząć. 

Rozmiar i wykonanie

Wymiary: ok. 125 x 17 cm

 

Pas Beurer HK 67, jak wszystkie produkty rozgrzewające marki Beurer, poddawane są stałej kontroli jakości, zapewniającej najwyższy standard produkcji oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Przylegająca do ciała powierzchnia pasa wykonana jest z przytulnej, przyjemnej w dotyku, oddychającej i przyjaznej dla skóry tkaniny, zapewniającej komfort użytkowania nawet przez osoby o wrażliwej skórze.

Pas rozgrzewający może być prany w pralce (30°C) w przypadku silnych zabrudzeń. Jednak ze względu na negatywny wpływ prania na poduszkę elektryczną, powinna być ona czyszczona w ten sposób maksymalnie 10 razy w ciągu całego okresu użytkowania.

 

Moc: 3,6 W

 

 

Pas rozgrzewający wyprodukowano w Niemczech. Producent udziela 3-letniej gwarancji. Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.

Opinie
Opinie [0]
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy