DR SAPPORO ALFA I 3D AERO korektor odcinka krzyżowo-lędźwiowego

99 zł
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

 CechyAlfa I 3D Aero to korektor odcinka krzyżowo-lędźwiowego kręgosłupa. Dzięki użytym materiałom i solidnemu wykonaniu bardzo dobrze podtrzymuje naturalne krzywizny kręgosłupa, wymuszając na użytkowniku utrzymanie prawidłowej postawy. Korektor ortopedyczny Alfa I 3D Aero zalecany jest dla osób, które poruszają się na wózku inwalidzkim, podróżują dużo samochodem, bądź dla osób spędzających większość czasu w pracy w pozycji siedzącej.

  • Został zaprojektowany specjalnie dla osób z bólami kręgosłupa oraz pleców.
  • Odciąża i podpiera dolny odcinek kręgosłupa oraz zmniejsza jego napięcie i przeciążenia występujące zwłaszcza podczas siedzenia.
  • Stanowi pełne podparcie dla pleców, przynosząc ulgę przy każdym bólu.
  • Pomaga utrzymać właściwą postawę, korygując krzywizny kręgosłupa.
  • Zapewnia stałą cyrkulację powietrza dzięki zastosowaniu siatki 3D Aero.
  • Bardzo dobrze sprawdza się podczas długiej jazdy samochodem.
  • Przeznaczony dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
  • Korektor posiada pasek mocujący.

 

 Dla kogo?Korektor Alfa I 3D Aero jest przeznaczony dla osób z dolegliwościami odcinka lędźwiowego w celu odciążenia zmęczonych pleców. Może być stosowany podczas długiej jazdy samochodem, pracy w pozycji siedzącej oraz jazdy na wózku inwalidzkim. Do zastosowania wspomagająco i pod kontrolą lekarską w stanach pooperacyjnych i pourazowych kręgosłupa.

Rozmiar i wykonanie

Szerokość 34 cm, długość 42 cm, wysokość (w szczycie uwypuklenia) 8 cm.

 

Górna warstwa pokrowca wykonana jest z siatki Aero 3D, która zapewnia stałą cyrkulację powietrza zwiększając komfort użytkowania. Wkład został wykonany z dwóch warstw pianki poliuretanowej zapewniających komfort i wytrzymałość. oczna część pokrowca została zabezpieczona kodurą. Na spodzie pokrowca znajduje się zamek błyskawiczny umożliwiający jego wygodne zdejmowanie. Korektor marki Dr Sapporo posiada pas zakończony klamrą do mocowania na fotelach, krzesłach i wózkach.

 

Produkt wyprodukowano w Polsce. Producent udziela 2-letniej gwarancji. Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.

Zobacz inne od DR SAPPORO
Zobacz więcej
Polecane
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Możesz być pierwszy i pomóc innym w wyborze.