0

DR SAPPORO ERGO-VENT PLUS pneumatyczna poduszka przeciwodleżynowa

DR SAPPORO ERGO-VENT PLUS pneumatyczna poduszka przeciwodleżynowa

329 zł
369 zł
Ilość:
Producent: DR SAPPORO
niedostępny
Koszt dostawy od 0,00 zł
Opis produktu

 CechySiedzisko ERGO-VENT PLUS usuwa zjawisko kumulacji wagi, umożliwia swobodny przepływ krwi w naczyniach krwionośnych. Dzięki siatce, z której jest wykonane, siedzisko zapewnia dodatkowo stałą cyrkulację powietrza, co jest niezbędne przy profilaktyce przeciwodleżynowej. Siedzisko na wózek inwalidzki ERGO – VENT zapewnia wygodne i stabilne podparcie podczas długotrwałego przebywania w pozycji siedzącej. Poduszka ERGO – VENT produkcji DR SAPPORO oznaczona jest międzynarodowym znakiem CE potwierdzającym, że jako wyrób medyczny klasy I spełnia wymogi ochrony zdrowia zawarte w dyrektywie 93/42/EEC.

 

 Dla kogo?Siedzisko ERGO-VENT PLUS zostało zaprojektowane z myślą o osobach niepełnosprawnych, spędzających większość czasu na wózku inwalidzkim. Dzięki zastosowanej siatce wymuszają u osoby siedzącej przyjęcie prawidłowej postawy ciała, zapewniając tym samym większy komfort i wygodę. Siedzisko zapobiega również bólom oraz swędzeniu pośladków i ud powstających podczas długiego pozostawania w pozycji siedzącej.

Rozmiar i wykonanie

Szerokość 45 cm, długość 45 cm, wysokość 5,6 (+/-2) cm

 

ERGO-VENT PLUS została wykonana z 4 warstw siatki trójwymiarowej. W środku znajduje się również pneumatyczna warstwa wypełniona powietrzem o grubości 1,5cm +/- 1cm, która zapewnia lepsze rozłożenie ciężaru ciała. Produkt został wykonany z materiału charakteryzującego się dużą elastycznością oraz odpornością na odkształcenia. Siedzisko waży mniej niż 1kg, dzięki czemu nie podnosi znacząco ciężaru wózka.

Produkt wyprodukowano w Polsce. Producent udziela 2-letniej gwarancji. Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.

Opinie
Opinie [0]
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy