Poduszka dla niemowląt JOGO DESIGNS MY SLEEPY CLOUD - E-poduszki.pl 
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    

    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
		
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    

    
    
    
    
    
    
    
    
    

    
     
     
     
    
  
          
          
  
  
  
  
  
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
0

JOGO DESIGNS MY SLEEPY CLOUD specjalistyczna poduszka dla niemowląt

JOGO DESIGNS MY SLEEPY CLOUD specjalistyczna poduszka dla niemowląt

135 zł
135 zł
Poszewka:

Ilość:
Producent: JOGO DESIGNS
Wysyłamy do 24 h
Koszt dostawy od 13,90 zł
Opis produktu

 Cechy Poduszka ortopedyczna dla niemowląt My Sleepy Cloud została opatentowana przez firmę JoGo-Designs. Wzorowa jakość wykonania jest znakiem firmowym JoGo-Designs. Produkty są ręcznie wykonane z najwyższą starannością i dbałością o najdrobniejszy szczegół.

 • Specjalny podkrój chroniący głowę dziecka. Poduszka My Sleepy Cloud ma ergonomiczny kształt, który sprzyja odpowiedniemu ułożeniu głowy i szyi niemowlęcia. Podwyższone boki dają efekt przytulenia i tym samym mogą ułatwiać zasypianie.
 • Pianka termoelastyczna jest materiałem użytym do wypełnienia poduszki My Sleepy Cloud. Tworzywo to jest wrażliwe na temperaturę, co sprawia, że pod wpływem ciepła dostosowuje się do kształtu głowy niemowlęcia i tym samym zwiększa powierzchnię podparcia. Zapobiega to ciągłemu poprawianiu ułożenia głowy dziecka podczas snu.
 • Poduszka wypełniona jest najwyższej jakości kulkami z włókna silikonowego, które posiadają certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Kulki silikonowe posiadają kanał powietrzny i są skrętnie karbikowane, co daje przestrzenność granulatu, puszystość i sprężystość. Dzięki powyższym właściwościom tworzywo ma zdolność dopasowania się do kształtu główki niemowlęcia.
 • Poszka dla niemowląt JoGo Designs My sleepy cloud została opracowana we współpracy z: Dr n. med. Grażyna Banaszek – pediatra, specjalista neurologii dziecięcej. Specjalizuje się miedzy innymi w ocenie funkcjonowania układu nerwowego dzieci z takimi problemami jak: bóle głowy, utraty świadomości, niedowłady. Diagnozuje również metodą Vojty niemowlęta z grupy ryzyka, prowadzi dzieci rehabilitowane z opóźnieniem psychoruchowym, z zespołem Downa, mózgowym porażeniem dziecięcym, uszkodzeniami okołoporodowymi splotów ramiennych, przepuklinami oponowo-rdzeniowymi, artrogrypozami.

 

 Dla kogo? My sleepy cloud to poduszka ortopedyczna powstała z myślą o zapobieganiu oraz korygowaniu już istniejących zniekształceń głowy u noworodków i niemowląt. Poduszka sprawdzi się najlepiej w pierwszych 6 miesiącach życia dziecka. Można ją swobodnie stosować do 2 roku życia dziecka. Poduszka wypełniona jest pianką termoelastyczną VISCO. Ergonomiczny kształt gwarantuje stabilną pozycję spoczynku, zmniejsza obciążenie kręgów szyjnych i chroni przed łagodnymi wibracjami. W zawiązku z terapeutycznymi i korekcyjnymi właściwościami polecana jest przez pediatrów. My sleepy cloud posiada wypełnienie z certyfikowanych materiałów. Może być używana zarówno w domu jak i w podróży. Poduszka posiada unikalny i opatentowany design. Przeznaczona dla dla dzieci już od pierwszych dni życia.

Rozmiar i wykonanie

 • Rozmiar 39cm x 27cm (+/-2cm)
 • Materiał: 100% bawełna, 100% poliester (Minky)
 • Wypełnienie poduszki: certyfikowane kulki silikonowe/pianka termoelastyczna VISCO
Opinie
Opinie [0]
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy