MOLLYFLEX AIR CERVIVAL Poduszka ortopedyczna

308 zł
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

CechyMOLLYFLEX AIR CERVIVAL to poduszka, która idealnie sprawdzi się pod Twoją głową, jeśli swoją aktualną poduszkę musisz non stop poprawiać - przez co często budzisz się w nocy, a rano i tak wszystko Cię boli. Z termoplastyczną poduszką MOLLYFLEX AIR CERVIVAL Twoja szyja będzie idealnie podparta, ponieważ poduszka inteligentnie wyczuwa temperaturę i siłę nacisku Twojego ciała, co pozwala jej dopasować się do Twoich kształtów. Złożona z dwóch, różnej wysokości wałeczków, połączonych specjalnym wgłębieniem na głowę sprawi, że już nie będziesz musiał budzić się tylko po to, aby poprawić poduszkę – przez całą noc będzie stabilnie podpierać Twój kark. Jej miękka poszewka utuli Cię do snu, pozwalając na szybsze zaśnięcie. Dzięki poduszce MOLLYFLEX AIR CERVIVAL w końcu zaczniesz się wysypiać, a rano będziesz budzić się bez nieznośnego bólu szyi.
 

Dla kogo?Poduszka MOLLYFLEX AIR CERVIVAL będzie dla Ciebie idealna, gdy często wstajesz z bólem karku. Przestaniesz także budzić się w nocy, w celu poprawiania poduszki i zwijania jej pod szyją. Będzie przydatna podczas terapii antyodleżynowej, a także przy problemach z kręgami w szyjnym odcinku kręgosłupa. Badania pozwoliły uznać poduszkę za wyrób medyczny, przez co zyskujesz pewność, że to zdrowy wybór na długie lata.

Rozmiar i wykonanie

Długość 70 cm, szerokość 40 cm, wysokość 9 – 12 cm.

Poduszkę wykonano z wysokoelastycznej pianki CASANOVA®. Poszewka to testowany medycznie poliester i elastan. Można ją ściągnąć i prać w pralce w temperaturze 30°C. Poduszka objęta jest 5-letnią gwarancją na wypełnienie i 2-letnią na poszewkę.

Zobacz inne od MOLLYFLEX
Zobacz więcej
Pola03.02.2021
(5)
Jestem bardzo zadowolona z poduszki, idealnie dopasowuje się do mnie, szyja jest odciążona, nie ma uczucia spięcia ramion i karku. Efekt widoczny już po pierwszej nocy. Gorąco polecam!