0

MOLLYFLEX AIR CERVIVAL Poduszka ortopedyczna

MOLLYFLEX AIR CERVIVAL Poduszka ortopedyczna

228.65 zł
269 zł
Ilość:
Producent: MOLLYFLEX
Towar w magazynie
Koszt dostawy od 0,00 zł
Opis produktu

CechyMOLLYFLEX AIR CERVIVAL to poduszka, która idealnie sprawdzi się pod Twoją głową, jeśli swoją aktualną poduszkę musisz non stop poprawiać - przez co często budzisz się w nocy, a rano i tak wszystko Cię boli. Z termoplastyczną poduszką MOLLYFLEX AIR CERVIVAL Twoja szyja będzie idealnie podparta, ponieważ poduszka inteligentnie wyczuwa temperaturę i siłę nacisku Twojego ciała, co pozwala jej dopasować się do Twoich kształtów. Złożona z dwóch, różnej wysokości wałeczków, połączonych specjalnym wgłębieniem na głowę sprawi, że już nie będziesz musiał budzić się tylko po to, aby poprawić poduszkę – przez całą noc będzie stabilnie podpierać Twój kark. Jej miękka poszewka utuli Cię do snu, pozwalając na szybsze zaśnięcie. Dzięki poduszce MOLLYFLEX AIR CERVIVAL w końcu zaczniesz się wysypiać, a rano będziesz budzić się bez nieznośnego bólu szyi.
 

Dla kogo?Poduszka MOLLYFLEX AIR CERVIVAL będzie dla Ciebie idealna, gdy często wstajesz z bólem karku. Przestaniesz także budzić się w nocy, w celu poprawiania poduszki i zwijania jej pod szyją. Będzie przydatna podczas terapii antyodleżynowej, a także przy problemach z kręgami w szyjnym odcinku kręgosłupa. Badania pozwoliły uznać poduszkę za wyrób medyczny, przez co zyskujesz pewność, że to zdrowy wybór na długie lata.

Rozmiar i wykonanie

Długość 70 cm, szerokość 40 cm, wysokość 9 – 12 cm.

Poduszkę wykonano z wysokoelastycznej pianki CASANOVA®. Poszewka to testowany medycznie poliester i elastan. Można ją ściągnąć i prać w pralce w temperaturze 60°C. Poduszka objęta jest 5-letnią gwarancją na wypełnienie i 2-letnią na poszewkę.

Opinie
Opinie [1]
Pola napisał:
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Jestem bardzo zadowolona z poduszki, idealnie dopasowuje się do mnie, szyja jest odciążona, nie ma uczucia spięcia ramion i karku. Efekt widoczny już po pierwszej nocy. Gorąco polecam!