MOLLYFLEX AZZURRO LAVANDA CERVIVAL Poduszka ortopedyczna

288.15 zł
339 zł
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

CechyPoduszka MOLLYFLEX AZZURRO LAVANDA CERVIVAL nasączona lawendowymi olejkami eterycznymi - działając uspokajająco - pomoże Ci szybko i łatwo zasnąć. Jej kształt złożony z dwóch różnej wysokości wałeczków i zagłębienia pośrodku stwarza idealne podparcie dla Twojej głowy i szyi, zapewniając im stabilne podparcie. Poduszkę wykonano z pianki CASANOWA®, która pod wpływem temperatury i nacisku podąża za wszystkimi Twoimi ruchami, umożliwiając Ci wygodny sen w każdej pozycji. Zastosowane w niej specjalne, małe otworki zapewniają stałą cyrkulację powietrza, dzięki czemu Twoja skóra będzie swobodnie oddychać. Antyalergiczna poszewka poduszki MOLLYFLEX AZZURRO LAVANDA CERVIVAL jest bardzo miękka i przyjemna w dotyku, gwarantując Ci przytulny i spokojny sen.
 

Dla kogo?Poduszka MOLLYFLEX AZZURRO LAVANDA CERVIVAL będzie odpowiednia dla Ciebie, gdy miewasz problemy z bezsennością. Sprawdzi się szczególnie, jeśli prowadzisz nerwowy i stresujący tryb życia - łagodząc ich skutki, pozwoli Ci się zrelaksować. Będzie także idealnym narzędziem do pozbycia się porannych bólów szyi i karku, spowodowanych wcześniejszą, źle dobraną poduszką. Testy medyczne potwierdziły jej pozytywny wpływ w terapii antyodleżynowej, a także w przypadku problemów z kręgami w szyjnym odcinku kręgosłupa.
 

Rozmiar i wykonanie

 

Długość 70 cm, szerokość 40 cm, wysokość 9 – 12 cm.

 

Wnętrze poduszki wypełnia pianka visco-elastic foam CASANOVA® z wkładka nasączona lawendowym olejkiem eterycznym. Poszewka poduszki to w 90% testowany medycznie poliester i w 10% elastan. Zastosowane materiały pozwalają na zdjęcie poszewki i pranie jej w pralce w temperaturze 30°C. Poduszka jest objęta 5-letnią gwarancją na wypełnienie i 2-letnią na poszewkę.

Zobacz inne od MOLLYFLEX
Zobacz więcej
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Możesz być pierwszy i pomóc innym w wyborze.