PARADIES CRYSTAL Poduszka półpuch 70 x 80

549 zł
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

CechyPółpuchowa poduszka z serii Crystal posiada aż 3 komory wypełnione polskim puchem i półpuchem gęsim. Trójkomorowa konstrukcja pozwala na dopasowanie się poduszki do kształtu Twojej głowy, tworząc stabilną podporę podczas snu. Zewnętrzne komory wypełnione puchem dają Ci odczucie miękkości i delikatności, zapewniając Ci wygodną pozycję do spania, która nie obciąża Twojego kręgosłupa. Nie musisz się martwić o uciekanie pierza i puchu z poduszki po wielu latach jej użytkowania – poszycie uszyto ze specjalnej bawełnianej tkaniny, która zapobiegnie takiemu zjawisku. Dzięki temu możesz być pewny, że poduszka Crystal będzie Ci służyć przez długi czas, zachowując wszystkie swoje właściwości. Puch i pierze znajdujące się w poduszce zostało poddanie rygorystycznemu procesowi czyszczenia nazwanemu Super Clean - znacznie wykraczającego poza ogólno przyjęte standardy, podkreślając wyjątkowość poduszki. Wykończenie jest bardzo eleganckie – pleciona biza w białym kolorze i haftowany w narożniku błękitny znak firmowy Paradies® nadają poduszce specjalnego i wyjątkowego charakteru, który pasuje do klasycznych jak i nowoczesnych wnętrz.
 

Dla kogo?Poduszka Paradies Crystal sprawdzi się w Twoim łóżku idealnie, gdy lubisz spać na nieco niższych niż standardowe podparciach. Ciężko znaleźć tego typu poduszki, które będą przy okazji miękkie – jednak właśnie taka jest Crystal – jej unikalna budowa umożliwiła zachowanie puszystości przy jednoczesnym utrzymaniu niewielkiej wysokości, dając Ci 100% uczucie delikatności i lekkości.

Rozmiar i wykonanie

Długość 80 cm, szerokość 70 cm, wysokość 18 cm.

 

Bawełna organiczna Maco czyli w 100% bawełniany batyst niemiecki wykończony przepiękną białą, plecioną bizą to tkanina, która kryje w sobie niezwykle miękkie wypełnienie. Skała się ono z 3 komór:

  • 2 zewnętrzne zostały wypełnione w 90% gęsim puchem
  • wewnętrzna to w 70% gęsie pierze oraz w 30% gęsi puch

Jest on naturalnie biały, bez żadnych domieszek wybielaczy optycznych. Poduszkę możesz prać w pralce w temp. 40°C. Możesz ją suszyć w suszarce, a także poddawać wietrzeniu, uważając jednak, aby nie narażać jej na działanie silnych promieni słonecznych.

Zobacz inne od PARADIES
Zobacz więcej
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Możesz być pierwszy i pomóc innym w wyborze.