nie martw się #zostanwdomu i zamawiaj online
nie martw się #zostanwdomu i zamawiaj online
0

PERDORMIRE BIO DOUBLE poduszka ergonomiczna

PERDORMIRE BIO DOUBLE poduszka ergonomiczna

339 zł
Ilość:
Producent: PERDORMIRE
Wysyłamy do 24 h
Koszt dostawy od 0,00 zł
Opis produktu

 CechyPoduszka zapewnia podwójny komfort po dwóch różnych stronach, na których można spać. Jedna strona wykonana jest z Bio pianki Viscomind z dodatkiem składników uzyskanych ze źródeł odnawialnych. Jest to pianka termoplastyczna, która reaguje na temperaturę ciała i pod jej wpływem dopasowuje się do kształtu ciała, rozkładając równomiernie nacisk, co przyczynia się do wygodnego ułożenia kręgów szyjnych. Druga strona wykonana jest z materiału Supersoft zapewniającego niezwykłą miękkość i sprężystość. Poduszka wyposażona jest w sieć kanalików, które odprowadzają nadmiar ciepła i wilgoci, poprawiając przewiewność poduszki. Wyjątkowy pokrowiec PROBIOTIC zawiera aktywne probiotyki w postaci kapsułek, które pozwalają w naturalny sposób redukować alergię i astmę. Dzięki zastosowaniu probiotyków hamujących rozwój pleśni i bakterii oraz czyszczących z alergenów roztoczy, powoduje że łóżka pozostają czyste i zdrowe. Ta podwójnie opatentowana technologia jest w 100% ekologiczna, naturalna i inteligentna - zastosowana po to, aby zagwarantować bardzo higieniczny sen.

 

 Dla kogo?Poduszka dzięki delikatnemu profilowi zapewnia wygodę podczas snu i przynosi ulgę w stanach napięcia mięśni szyjnych, karku i bólach głowy. Poduszka przeznaczona jest dla osób chcących spać zdrowo i wygodnie w każdej pozycji.

Rozmiar i wykonanie

Szerokość 72 cm, długość 42 cm

Poduszka włoskiego producenta. Poduszka jest wykonana z bio piankI Viscomind oraz Supersoft. Posiada zdejmowany pokrowiec z wyjątkowego materiału zawierającego kapsułki aktywnych probiotyków. Pokrowiec można prać w temp. 30°C.

Opinie
Opinie [1]
Pitknz napisał:
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Świetna wygodna sprawdza się od 5 miesiecy