nie martw się #zostanwdomu i zamawiaj online
nie martw się #zostanwdomu i zamawiaj online
0

SISSEL DELUXE poduszka ortopedyczna + poszewka welurowa

SISSEL DELUXE poduszka ortopedyczna + poszewka welurowa

435 zł
Ilość:
Producent: SISSEL
Wysyłamy do 24 h
Koszt dostawy od 0,00 zł
Opis produktu

 Cechy Poduszka Sissel Deluxe posiada najlepiej znany, a zarazem najdokładniej opracowany kształt. Doskonały profil sprawia, że poduszka idealnie podtrzymuje odcinek szyjny i głowę z zachowaniem naturalnej krzywizny kręgosłupa, wpływając na jakość snu. Takie neutralne położenie kręgosłupa powoduje usunięcie nacisku między kręgami oraz rozluźnienie mięśni. Poduszka Sissel Deluxe cechuje się wyjątkową długością - aż 63 cm. Jej wysokości można regulować poprzez wyjmowalną wkładkę. Poduszka jest wykonana z pianki visco-elastic (Memory Foam) o niespotykanej delikatności.

 

 Dla kogo? Sissel Deluxe dzięki doskonałemu profilowi oraz piance visco-elastic (Memory Foam) stanowi najwyższy model wśród poduszek ortopedycznych firmy Sissel. Poduszka ta nadaje się doskonale zarówno dla osób, które doceniają walory poduszek ortopedycznych, jak i początkujących użytkowników. Świetnie nadaje się dla osób pragnących wypoczynku podczas snu w najwyższej jakości oraz dla osób z dolegliwościami kręgosłupa.

Rozmiar i wykonanie

Rozmiar uniwersalny - regulacja poprzez wyjmowaną wkładkę.

Szerokość 63cm, długość 33cm, wysokość 10/12 cm

 

Poduszkę wykonano z pianki visco-elastic (Memory Foam) niezawierającej szkodliwych fluoro-węglowodorów, obszytej dzianiną bawełnianą. Pianka visco-elastic zapewnia delikatne, a zarazem stabilne podparcie szyi oraz głowy. Jest znacznie delikatniejsza niż tradycyjna pianka. Specjalnie dobrany stopień twardości odpowiada najbardziej wymagającym klientom, którym zależy zarówno na zdrowym śnie jak i na komforcie spania. Pianka, z której wykonana jest poduszka dodatkowo staje się milsza i jeszcze bardziej miękka po zetknięciu z powierzchnią ciała, ponieważ reaguje na jego temperaturę. Poduszka jest wyposażona w wyjmowalną wkładkę z pianki sprężystej, dzięki której można samemu regulować wysokość. Poduszka posiada w komplecie wysokiej jakości satynową poszewkę z zamkiem oraz dodatkowo poszewkę welurową również zapinaną na zamek.

Poduszki Sissel są produkowane w Szwecji i posiadają 5 lat gwarancji. 

Opinie
Opinie [0]
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy