VALDE B4 VILA NORMAL poduszka ortopedyczna z pianki sprężystej - E-poduszki.pl 
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    

    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
		
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    

    
    
    
    
    
    
    
    
    

    
     
     
     
    
  
          
          
  
  
  
  
  
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
		
nie martw się #zostanwdomu i zamawiaj online
nie martw się #zostanwdomu i zamawiaj online
0

VALDE B4 VILA NORMAL poduszka ortopedyczna

VALDE B4 VILA NORMAL poduszka ortopedyczna

129 zł
129 zł
Rozmiar:
Kolor:

Ilość:
Producent: VALDE
Wysyłamy do 24 h
Koszt dostawy od 12,99 zł
Opis produktu

 CechyValde B4 to ortopedyczna poduszka wyprodukowana w Polsce z wysokiej jakości pianki wysokoelastycznej. Poduszka Vila B4 jest najbardziej nowoczesną i komfortową poduszką Valde. Głównymi zaletami poduszki ortopedycznej Vila B4 są specjalne wycięcia pod szyję, otwór wentylacyjny oraz specjalne wyprofilowanie pod głowę. Jeśli podczas snu nie tolerujesz ucisków wokół szyi oraz oczekujesz od poduszki, by zapobiegała poceniu się głowy to poduszka ortopedyczna Valde Vila B4 jest właśnie dla Ciebie. Dodatkowo profilowanie pod głową zapewnia anatomiczne ułożenie i delikatne odchylenie głowy.

 

 Dla kogo?Poduszka posiada wyprofilowanie pod szyję, które zostało zaprojektowane z myślą o wszystkich, którzy mają dolegliwości tarczycy lub nie tolerują ucisków wokół szyi. Uniwersalny kształt poduszki ortopedycznej Vila B4 pozwala na używanie jej przez osoby w różnym wieku i o różnej budowie ciała. Polecana jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Poduszka ortopedyczna Valde Vila B4 jest idealnym produktem dla osób, często zmieniających pozycję w trakcie snu. Dzięki swoim właściwościom zapewnia miły, regenerujący siły i zmęczone mięśnie odpoczynek. Poduszka Valde Vila B4 dostarcza wygody, przynosząc ulgę w stanach napięcia i bólu głowy, zesztywnieniu barku i szyi. Doskonała do rehabilitacji i leczenia szyjnego odcinka kręgosłupa.


Dlaczego warto korzystać z poduszek ortopedycznych?

Rozmiar i wykonanie

Rozmiar M przeznaczony dla odób początkujących, o drobnej budowie ciała i węższych ramionach oraz śpiących na miękkim materacu. Szerokość 46 cm, długość 32 cm, wysokość 11 cm

Rozmiar L przeznaczony dla odób o przeciętnych i szerszych ramionach oraz śpiących na twardszym materacu. Najczęściej wybierany rozmiar przez klientów. Szerokość 46 cm, długość 32 cm, wysokość 13 cm

 

Poduszkę ortopedyczną Vila Valde wykonano z najwyższej jakości pianki wysokoelastycznej. Sprężysta pianka zapewnia doskonałe podparcie dla naturalnych krzywizn kręgosłupa. Poduszka posiada kanał wentylacyjny odprowadzający wilgoć oraz nadmiar ciepła. Dodatkowo każda poduszka posiada w komplecie jedną welurową poszewkę z zamkiem.

 

Poduszkę wyprodukowano w Polsce. Producent udziela 3-letniej gwarancji. Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.

Opinie
Opinie [0]
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy