VALDE B8 HÄLSA poduszka ortopedyczna

209 zł
Kolor:
Biały
Niebieski
Szary
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

 CechyValde B8 Hälsa to poduszka wyprodukowana w Polsce z wysokiej jakości pianki visco-elastic o średnim poziomie twardości. B8 posiada klasyczny kształt i uniwersalną podstawową funkcję rehabilitacyjną dla kręgosłupa. Idealnie podtrzymuje naturalne krzywizny odcinka szyjnego kręgosłupa, dzięki czemu rozluźnia mięśnie. Poduszka B8 posiada łagodne wykończenia i zaokrąglenia. Wyprofilowany łuk pod ramię, pozwala na spanie zarówno na boku jak i na wznak.

 

 Dla kogo?Poduszka B8 Hälsa przeznaczona jest zarówno dla początkujących użytkowników, jak i osób doceniających juz walory poduszek ortopedycznych. Poduszka memory dzięki klasycznemu profilowi minimalizuje chrapanie, zapewnia wygodę podczas snu i przynosi ulgę w stanach napięcia i bólu głowy, zesztywnienia ramion, szyi, karku.

Rozmiar i wykonanie

Rozmiar uniwersalny Szerokość 50 cm, długość 33 cm, wysokość 14 cm

 

Poduszkę wykonano z najwyższej jakości pianki visco-elastic średniej twardości. Pianka jest termoplastyczna, czyli pod wpływem temperatury ciała dopasowuje się do jego kształtów podpierając naturalne krzywizny kręgosłupa. Poduszka posiada niewyjmowalną wkładkę z pianki wysokoelastycznej, dla lepszego podtrzymania i zachowania wysokości poduszki. Dodatkowo każda poduszka posiada w komplecie jedną welurową poszewkę z zamkiem.

 

Poduszkę wyprodukowano w Polsce. Producent udziela 3-letniej gwarancji. Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.

Zobacz inne od VALDE
Zobacz więcej
Polecane
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Możesz być pierwszy i pomóc innym w wyborze.