0

VALDE B8D poduszka ortopedyczna dla dzieci

VALDE B8D poduszka ortopedyczna dla dzieci

135 zł
135 zł
Poszewka:

Ilość:
Producent: VALDE
Wysyłamy do 24 h
Koszt dostawy od 9,90 zł
Opis produktu

 CechyBardzo ważne jest aby dbać o kręgosłup od najmłodszych lat, zwłaszcza w okresie przedszkolnym i szkolnym. Poduszka ortopedyczna B8D Barnkudde Lekskola jest poduszką zaprojektowaną specjalnie dla dzieci. Poduszka ta wspomaga rehabilitację kręgosłupa. Do poduszek dziecięcych polecamy poszewki z serii "Animals" w kształcie zwierzątek, są to m.in. krokodylek, lisek, piesak, miś oraz wiele innych ciekawych wzorów i kolorów.

 

 Dla kogo?Poduszka przeznaczona jest dla dzieci, u których szerokość barku wynosi minimum 9 cm (mierzymy od nasady szyi do czubka ramienia).

Rozmiar i wykonanie

Rozmiar uniwersalny Szerokość 38 cm, długość 26 cm, wysokość ok. 9,5 cm

 

Poduszkę wykonano z najwyższej jakości pianki visco-elastic. Pianka jest termoplastyczna, czyli pod wpływem temperatury ciała dopasowuje się do jego kształtów podpierając naturalne krzywizny kręgosłupa. Dodatkowo każda poduszka posiada w komplecie jedną welurową poszewkę z zamkiem.

 

Poduszkę wyprodukowano w Polsce. Producent udziela 3-letniej gwarancji. Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy