Zagłówek podróżny Valde A70 Bolster

od 79 zł
Pianka:
Memory
Normal
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

 Cechy Blster A70 Zagłówek podróżny Valde jest stabilizatorem okołoszyjnym, łagodzącym skutki dysfunkcji kręgosłupa, w zakresie osłabienia wiązadeł. Łagodzi on bolesne napięcia powstające w długotrwałej podróży i monopozycyjnej postawie. Nawet 15-to minutowe relaksowanie kręgosłupa szyjnego na zagłówku, przywraca stan równowagi, wynikający z dysproporcji przesileń jednostronnych. Idealny pod namiot, do samochodu. Jest stosunkowo nie duży, można więc wszędzie zabrać go ze sobą. Ergonomiczny kształt pozwala stosować zagłówek jako rehabilitacyjną poduszkę, mało miarową w podróży, spełniając oczekiwania w zakresie leczniczo-terapeutycznym. Występuje w dwóch rodzajach: memory i normal.

 

 Dla kogo?Idealny wybór dla kierowców oraz osób często podróżujących.

Rozmiar i wykonanie

Szerokość 28 cm, długość 20,5 cm, wysokość 9,8 cm

Zagłówek występuje w dwóch wariantach: pianka memory ( plastyczna, pod wpływem temperatury lepiej dopasowuje się do kształtu ciała) oraz pianki normal (sprężysta pianka, doskonale zachowująca swój kształt i mocno podtrzymująca anatomiczne krzywizny). Każdy zagłówek jest wyposażony standardowo w welurową poszewkę.

 

Produkt wyprodukowano w Polsce. Producent udziela 3-letniej gwarancji. Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.

 

Zainteresował Cię ten produkt? Chcesz zapewnić sobie komfort podczas jazdy? Zobacz również nasze inne poduszki ortopedyczne do samochodu!

Zobacz inne od VALDE
Zobacz więcej
Polecane
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Możesz być pierwszy i pomóc innym w wyborze.