CEBA BABY

Dwustrefowa poduszka relaksacyjna Ceba Baby to produkt stworzony z myślą o szczególnych potrzebach ciężarnych i kobiet tuż po porodzie. Poduszka pomaga w zrelaksowaniu ciała, zapewnia wygodne podparcie, może być również wykorzystywana do karmienia dziecka czy przygotowania dla niego bezpiecznego gniazda. To wielofunkcyjny produkt, który przyda się każdej kobiecie będącej w ciąży.
 
Oryginalne poduszki dla ciężarnych Ceba Baby dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każda kobieta może znaleźć produkt dopasowany do własnych upodobań estetycznych. Ponadto wszystkie poduszki Ceba Baby Duo składają się z dwóch stref pełniących różne funkcje, co przekłada się na większą wszechstronność ich stosowania. Strefa krótsza została wypełniona elastycznymi, silikonowymi kuleczkami, które zapewniają idealne podparcie pod głowę. Wypełnieniem strefy dłuższej poduszek Ceba Baby są niepodatne na odkształcenia, styropianowe kulki, które pomagają w podpieraniu ciała, a także wtedy, gdy poduszka używana jest w charakterze klina separującego uda. Prezentowane przedmioty sprawdzą się jako poduszki do spania w ciąży, siedzenia w czasie połogu, a także karmienia dziecka, jego zabezpieczania i stabilizacji. 
 
Skorzystaj z oferty sklepu internetowego e-poduszki.pl i zamów jeden z prezentowanych modeli oryginalnych poduszek relaksacyjnych dla ciężarnych marki Ceba Baby. Możesz wybierać spośród kilkunastu dostępnych wzorów – kolorowe pokrowce oraz samą poduszkę można oczywiście prać, co pozwala zachować wysoki poziom higieny podczas jej codziennego użytkowania.