Dostawa kurierem następnego dnia roboczego
Darmowa dostawa od 299 zł
30 dni na zwrot

Poduszki ortopedyczne do samochodu

Częste i długotrwałe podróże samochodem oraz wstrząsy podczas jazdy skutkują nie tylko zmęczeniem, ale także silnymi dolegliwościami bólowymi pleców i mikrourazami kręgów, które z czasem mogą prowadzić do poważnych, często nieodwracalnych zwyrodnień kręgosłupa. Osobom spędzającym wiele godzin w aucie z pomocą przychodzą specjalnie zaprojektowane poduszki ortopedyczne do samochodu, zwiększające komfort użytkowników oraz niwelujące silne obciążenie kręgosłupa.


Wszystkie
Filtruj i sortuj
9 z 9 produktów

Najpopularniejsze

Zobacz więcej

Poduszki lędźwiowe do samochodu dla komfortowej jazdy

Wśród nakładek ortopedycznych na fotel kierowcy największą popularnością cieszą się poduszki lędźwiowe do samochodu. To zwykle niewielkie, wykonane z trwałej pianki, odpowiednio wyprofilowane poduszki pod plecy, które można stosować w samochodzie, ale często również w domu i w pracy, na klasycznych krzesłach czy fotelach biurowych. Poduszki lędźwiowe do samochodu utrzymują optymalną, anatomiczną pozycję kręgosłupa oraz jego podparcie, co zapobiega pojawianiu się dolegliwości związanych z przeciążeniem dolnej partii pleców. Poduszki do auta mocowane są zwykle za pomocą systemu pasów do oparcia fotela. Warto jednak zwrócić uwagę, że nie wszystkie poduszki lędźwiowe do samochodu mogą być stosowane w pojazdach wyposażonych w boczne poduszki powietrzne.

Oprócz poduszek pod plecy do samochodu użytkownicy mogą skorzystać z innych rozwiązań mających na celu zapobieganie bólom kręgosłupa. Poduszki pod lędźwia do samochodu, których kształt wymusza zachowanie wyprostowanej, niezgarbionej pozycji, zapewniają również większą wygodę w czasie podróży. Bardziej zaawansowane modele, korzystające z innowacyjnych rozwiązań, niwelują wstrząsy, zwykle przenoszone z miednicy na kręgosłup.

Pasażerom polecane są także poduszki do samochodu ortopedyczne np. zagłówki podróżne, które stabilizują szyję i kark oraz wspierają odcinek szyjny kręgosłupa, chroniąc przed uciążliwymi bólami napięciowymi wynikającymi ze spędzenia długiego czasu w niezmienionej pozycji.

Dlaczego warto kupić poduszkę lędźwiową do samochodu?

Uzupełniona trwałymi paskami montażowymi i zabezpieczona wytrzymałą tkaniną, umiejętnie wyprofilowana poduszka lędźwiowa do samochodu to niedrogi, ale niezwykle użyteczny sprzęt, który przyda się każdemu zawodowemu kierowcy. Poduszka do samochodu pod lędźwiowy odcinek kręgosłupa może zainteresować również innych kierowców, zwłaszcza osoby spędzające dużo czasu za kółkiem, które odczuwają wyraźny dyskomfort w dolnej części pleców podczas jazdy samochodem. Poduszka lędźwiowa do auta zapewnia optymalne podparcie pod plecy, co zmniejsza napięcia mięśniowe, a w dłuższej perspektywie czasu minimalizuje ryzyko deformacji w dolnym odcinku kręgosłupa. Ortopedyczne i profilaktyczne poduszki do auta polecane są wszystkim kierowcom i pasażerom, zwłaszcza osobom z chorym kręgosłupem i tym, którzy dużo i często podróżują. Prawidłowo zamontowana poduszka lędźwiowa do samochodu zwiększy komfort podróżowania i ograniczy dolegliwości bólowe ze strony przeciążonych lędźwi. Tego typu sprzęt warto zamówić również dlatego, aby uniknąć powstawania nowych lub pogłębiania już istniejących zwyrodnień.

Jaka poduszka pod lędźwie do auta?

Jeśli szukasz sposobu na poprawę komfortu podróżowania, profesjonalna poduszka lędźwiowa do samochodu pomoże w zmniejszeniu dolegliwości bólowych pleców związanych z długotrwałym siedzeniem. W sprzedaży znajdziesz wiele modeli tego typu sprzętu. Dobrej jakości poduszka do samochodu, pod plecy, powinna wyróżniać się nie tylko odpowiednim wyprofilowaniem, ale także wysoką jakością wykonania. Najlepsze poduszki do auta posiadają elastyczny wkład wykonany z pianki, która ugina się jedynie w punktach nacisku. Dzięki temu poduszka lędźwiowa do samochodu dopasowuje się do każdego użytkownika i zapewnia mu optymalne podparcie pod plecy. Każda profesjonalna poduszka lędźwiowa do auta powinna być wyposażona w system trwałych pasów montażowych oraz, co bardzo ważne, przystosowana do instalacji w pojazdach wyposażonych w boczne poduszki powietrzne. Dobrej jakości poduszki najczęściej zabezpieczone są estetycznymi pokrowcami wykonanymi z trwałych i odpornych na zabrudzenie tkaniny. Jeżeli interesuje Cię wysokiej klasy poduszka do samochodu, pod lędźwie, skorzystaj z naszej oferty. Zapraszamy!

poduszki Valde
poduszki CEBA BABY
nakładki na fotel Kulik
poduszki PerDormire
poduszki MOLLYFLEX
poduszki AllerGuard
poduszki Sissel
poduszki SuperMami
poduszki Poofi
poduszki Babymoov
poduszki Balanssen
poduszki ARmedical
poduszki Dr Sapporo
poduszki Mimos