VALDE R21 BEKVÄM poduszka ortopedyczna pod plecy

109 zł
Kolor:
Czarny
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

 CechyBekvӓm R21 prawidłowo podpiera plecy podczas jazdy samochodem lub pracy siedzącej. Korektor ortopedyczny Bekväm R21 to idealne wypełnienie odcinka lędźwiowego kręgosłupa wymuszające jego właściwe ułożenie. Idealnie dopasowuje się do postury człowieka i rodzaju fotela, zapewniając większy komfort i odpowiednie ortopedyczne wsparcie kręgosłupa.

 

 Dla kogo?Poduszka polecana jest w szczególności tym, którzy najwięcej czasu spędzają w pozycji siedzącej w pracy biurowej oraz kierowcom, mężczyznom z chorobą prostaty. R21 ma uniwersalny kształt, znakomicie sprawdza się w fotelach samochodowych i biurowych.

Rozmiar i wykonanie

Szerokość 31 cm, długość 24 cm, wysokość 6 cm

 

Poduszka lędźwiowa do samochodu i do pracy biurowej wykonana jest z pianki poliuretanowej, zabezpieczonej trwałą poszewką (100% Bawełna). Wyposażona jest w gumowy pas (zakończony klamrą) do mocowania.

 

Produkt wyprodukowano w Polsce. Producent udziela rocznej gwarancji. Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.

Zobacz inne od VALDE
Zobacz więcej
Polecane
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Możesz być pierwszy i pomóc innym w wyborze.