SISSEL SITFIT PLUS poduszka sensomotoryczna z pompką

168 zł
Kolor:
Czarny
Czerwony
Niebieski
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

 CechyPompowana poduszka sensomotoryczna to idealne rozwiązanie dla osób prowadzących siedzący tryb życia, które dbają o zdrową sylwetkę i kondycję całego ciała oraz wszystkich tych, którzy chcą rozwinąć swoją sprawność ruchową. Aktywne siedzenie z Sissel Sitfit Plus to najlepszy sposób aby utrzymać zdrowe plecy bez uciążliwych ćwiczeń.

  • aktywne i dynamiczne siedzenie
  • poduszka ortopedyczna do siedzenia odciąża górne partie ciała i rozbudowuje mięśnie pleców
  • wymusza prawidłową pozycję
  • użyteczne również w ćwiczeniach pleców oraz dolnej części miednicy

 

 Dla kogo?Dzięki konstrukcji wymuszającej siedzenie dynamiczne, mięśnie na całej długości kręgosłupa są odciążane i w naturalny sposób trenowane. Jednocześnie stosując Sissel Sitfit Plus zmniejsza się nacisk w strefach międzykręgowych, co sprzyja lepszemu krążeniu i polepszeniu samopoczucia użytkownika.

Rozmiar i wykonanie

Uniwersalny rozmiar dla dorosłych i nastolatków. Średnica 37 cm.

Poduszka wykonana jest z wysokiej jakości syntetycznej gumy, nie zawierającej szkodliwych ftalanów. Poduszka nie zawiera również latexu. W komplecie znajduje się plakat z ćwiczeniami oraz pompka do odpowiedniego regulowania ciśnienia. 

Producent udziela 2-letniej gwarancji. Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.

Zobacz inne od SISSEL
Zobacz więcej
Polecane
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Możesz być pierwszy i pomóc innym w wyborze.