SISSEL BAMBINI poduszka ortopedyczna dla dzieci + dodatkowa poszewka

289 zł
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

 CechyNiepowtarzalny kształt poduszek Sissel to efekt wielu badań, mających na celu znalezienie skutecznego sposobu na osiągnięcie naturalnej i zdrowej pozycji ciała podczas snu. Unikalny profil poduszki umożliwia właściwe wsparcie dla szyi, odciążenie odcinka szyjnego kręgosłupa i zmniejszenie nacisku między kręgami oraz rozluźnienie mięśni.

 

 Dla kogo?Poduszka przeznaczona jest dla dzieci, u których szerokość barku wynosi minimum 9 cm (mierzymy od nasady szyi do czubka ramienia). Dzieci z łatwością przyzwyczajają się do kształtu poduszki Sissel Bambini, który gwarantuje redukcję napięcia i właściwe podtrzymanie kręgosłupa w najważniejszym okresie ich życia - podczas intensywnego wzrostu.

Rozmiar i wykonanie

Rozmiar uniwersalny Szerokość: 35 cm, długość: 25 cm, wysokość: 9 cm

 

Do produkcji poduszki Sissel Bambini wykorzystano nowoczesną piankę visco-elastic, która doskonale dopasowuje się do kształtu, ciężaru i temperatury ciała, stając się jeszcze wygodniejszą i delikatniejszą dla użytkownika. Pianka równomiernie rozkłada siłę nacisku, dzięki czemu poduszka nie powoduje nieprzyjemnego ucisku na szyję. To także jeden z trwalszych rodzajów pianki, która nie ulega odkształceniom i zachowuje swój pierwotny kształt przez lata. Materiały stosowane do produkcji poduszki Sissel Bambini nie zawierają szkodliwych substancji i zostały przebadane na obecność alergenów. Poduszka posiada w komplecie dwie poszewki wykonane w 100% z bawełny. Poszewki są w kolorze niebieskim we wzór z kolorowymi zwierzątkami. 

 

Poduszkę wyprodukowano w Szwecji. Producent udziela 5-letniej gwarancji. Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.

Zobacz inne od SISSEL
Zobacz więcej
Polecane
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Możesz być pierwszy i pomóc innym w wyborze.