Dostawa kurierem następnego dnia roboczego
Darmowa dostawa od 299 zł
30 dni na zwrot

Poduszki do siedzenia dla mam

Opuchnięte, obolałe nogi oraz żylaki to częste dolegliwości towarzyszące ostatnim tygodniom ciąży. Aby zapewnić wygodę przyszłym mamom i zmniejszyć ich dyskomfort, warto skorzystać z poduszki do siedzenia dla ciężarnych.

Najpopularniejszym modelem poduszki do siedzenia dla kobiet w ciąży jest anatomiczny klin pod nogi, przydatny podczas codziennego odpoczynku. Zapewnia on odpowiednie uniesienie i delikatne podparcie zmęczonych nóg i rozluźnienie mięśni. Niektóre z nich umożliwiają regulację kąta nachylenia dzięki dodatkowym wkładkom, a co za tym idzie – najlepsze dopasowanie do potrzeb użytkownika. Poduszki memory za to dopasowują się do nacisku.


Wszystkie
Filtruj i sortuj
3 z 3 produktów

Najpopularniejsze

Zobacz więcej

Poduszki do siedzenia dla mam w naszym asortymencie

Kobiety cierpiące dodatkowo na dolegliwości związane z żylakami, obrzękami, a nawet zapaleniem żył, obawiające się nieprzyjemnego ucisku, powinny skorzystać z poduszek wykonanych z nowoczesnej pianki visco-elastic (pianki z pamięcią). Pianka ta zapewnia doskonałe dopasowanie do kształtu ciała i równomierne rozłożenie nacisku na powierzchnię klina, chroniąc przed dodatkowym dyskomfortem.

Poduszki do siedzenia w ciąży przynoszą również ulgę w przypadku innych powszechnych w tym czasie dolegliwości, np. hemoroidów. Ich specjalny kształt okręgu minimalizuje nacisk na wrażliwe miejsca podczas siedzenia. Sprawdzają się one także jako poduszki do siedzenia dla mam po porodzie, zapobiegając bólowi i przynosząc ulgę.

poduszki Valde
poduszki CEBA BABY
nakładki na fotel Kulik
poduszki PerDormire
poduszki MOLLYFLEX
poduszki AllerGuard
poduszki Sissel
poduszki SuperMami
poduszki Poofi
poduszki Babymoov
poduszki Balanssen
poduszki ARmedical
poduszki Dr Sapporo
poduszki Mimos