0

Poduszki do siedzenia dla mam

Przeczytaj opis kategorii>>

Opuchnięte, obolałe nogi oraz żylaki to częste dolegliwości towarzyszące ostatnim tygodniom ciąży. Aby zapewnić wygodę przyszłym mamom i zmniejszyć ich dyskomfort, warto skorzystać z poduszki do siedzenia dla ciężarnych.

Najpopularniejszym modelem poduszki do siedzenia dla kobiet w ciąży jest anatomiczny klin pod nogi, przydatny podczas codziennego odpoczynku. Zapewnia on odpowiednie uniesienie i delikatne podparcie zmęczonych nóg i rozluźnienie mięśni. Niektóre z nich umożliwiają regulację kąta nachylenia dzięki dodatkowym wkładkom, a co za tym idzie – najlepsze dopasowanie do potrzeb użytkownika. Poduszki memory za to dopasowują się do nacisku.

Poduszki do siedzenia dla mam w naszym asortymencie 

Kobiety cierpiące dodatkowo na dolegliwości związane z żylakami, obrzękami, a nawet zapaleniem żył, obawiające się nieprzyjemnego ucisku, powinny skorzystać z poduszek wykonanych z nowoczesnej pianki visco-elastic (pianki z pamięcią). Pianka ta zapewnia doskonałe dopasowanie do kształtu ciała i równomierne rozłożenie nacisku na powierzchnię klina, chroniąc przed dodatkowym dyskomfortem.

Poduszki do siedzenia w ciąży przynoszą również ulgę w przypadku innych powszechnych w tym czasie dolegliwości, np. hemoroidów. Ich specjalny kształt okręgu minimalizuje nacisk na wrażliwe miejsca podczas siedzenia. Sprawdzają się one także jako poduszki do siedzenia dla mam po porodzie, zapobiegając bólowi i przynosząc ulgę.