PERDORMIRE

poduszka PerDormire

PerDormire to włoska firma, która powstała w miejscowości Montale w 1971 roku i działa nieprzerwanie na rynku już blisko 50 lat. Dzięki zdobytej wiedzy, przekazywanej z pokolenia na pokolenie, rozwojowi nowych technologii i ciągłej automatyzacji produkty PerDormire cieszą się dzisiaj dużym uznaniem i wielką popularnością na całym świecie. Firma PerDormire stara się dostarczać poduszki ekologiczne i o najwyższej jakości. Dzięki antybakteryjnej i antyroztoczowej powłoce, to doskonałe poduszki dla alergików.

Każda poduszka PerDormire, to produkty wysokiej klasy wykonane z najwyższą dbałością o najmniejszy detal, zapewniający najwyższą jakość snu sygnowaną „100% MADE IN ITALY”. Wszystkie wyroby tego włoskiego producenta są wykonywane z oryginalnych komponentów uzupełnianych przez wiele lat o nowe elementy materiałowe i technologiczne. Firma posiada swój własny „Dział badań i rozwoju”, w którym opracowywane są nowe metody produkcji z użyciem ekologicznych materiałów na bazie soi, czy olejów esencjalnych. Wszystkie poduszki i materace są testowane z wykorzystaniem najnowszej technologii Ergo Check, która przez rozłożenie ogromnej ilości czujników zapamiętuję rozłożenie masy, zapewniając produkty dopasowane do ludzkiego ciała i jego potrzeb. Przez swoją długoletnią działalność firma ta zdobyła zaufanie klientów nie tylko za granicą, ale również w Polsce.

Poduszki PerDormire są rozwinięciem naszej oferty o ekskluzywne i ekologiczne produkty pochodzenia naturalnego. Każda z poduszek posiada swoje indywidualne cechy, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klient znajdzie poduszkę dopasowaną do swoich potrzeb i wymagań.

Jakościowe poduszki ortopedyczne Perdormire

Jeśli interesują Cię wyłącznie najlepszej jakości poduszki ortopedyczne do spania, oferta włoskiej marki Perdormire z pewnością przypadnie Ci do gustu. Znajdziesz w tym miejscu ergonomiczne poduszki do spania wielu typów, w tym specjalistyczne modele z wkładem chłodzącym, ze strukturalną powierzchnią poprawiającą wentylację, profilowane i proste, wyprodukowane z wysokogatunkowych pianek o różnych poziomach twardości. Zamówisz u nas także mniejsze poduszki Perdormire w wersji podróżnej, które zminimalizują ryzyko bólu w karku, gdy przez wiele godzin pozostajesz w niezmienionej pozycji siedzącej. Oryginalne poduszki ortopedyczne włoskiej marki powstają z tzw. leniwych pianek poliuretanowych, chociażby takich jak Visco Mind, które uginają się pod wpływem ciężaru ciała, bez nacisku zwrotnego, zapewniając optymalne podparcie i najwyższy poziom komfortu wypoczynku. W sklepie znajdziesz również specjalistyczne modele poduszek firmy Perdormire, w tym chroniące przed nadmiernym poceniem się poduszki z charakterystycznymi wypustkami oraz żelowym wkładem chłodzącym.

Wszystkie
Filtruj i sortuj
10 z 10 produktów