Dostawa kurierem następnego dnia roboczego
Darmowa dostawa od 299 zł
30 dni na zwrot

Poduszki ekologiczne

Osobom troszczącym się o naszą planetę, polecamy poduszki ekologiczne wyprodukowane z materiałów podlegających pełnej biodegradacji. Zastosowanie naturalnych materiałów nie stoi w sprzeczności z oferowaną przez tego typu sprzęt wygodą i bezpieczeństwem użytkowania. Prezentowane poduszki naturalne zaskakują wysokim poziomem ergonomii, dbając o wygodę i zdrowie użytkownika.


Wszystkie
Filtruj i sortuj
4 z 4 produktów

Najpopularniejsze

Zobacz więcej

Najlepsze poduszki eko

Do dyspozycji klientów sklepu e-poduszki.pl przygotowaliśmy różnorodne poduszki do spania, w tym modele wypełnione materiałami naturalnymi, które podlegają pełnej biodegradacji. Znajdziesz w tym miejscu poduszki wypełnione ziarnem wielu gatunków roślin – sprzedajemy m.in. poduszki z orkiszu (łuski tej rośliny mają m.in. łagodzić bóle reumatyczne, przeciwdziałać bezsenności, zmniejszać napięcie) oraz poduszki z łuską gryki (doskonały zamiennik dla poliestrowych kulek lub innego wypełnienia syntetycznego). Prezentowane poduszki z wypełnieniem z ziaren to nie tylko ekologia, ale i gwarancja komfortowego wypoczynku – to sprzęt działający jak poduszka ortopedyczna. Zapewnia dobre podparcie pod głowę i kark, pomagając w ograniczeniu dolegliwości bólowych ze strony kręgosłupa. Sprawdź naszą ofertę na poduszki ekologiczne i zamów jedną lub kilka z nich!

Poduszki z naturalnym wypełnieniem

Jeśli chcesz być bliżej natury również podczas nocnego wypoczynku, wybieraj umiejętnie wyprofilowane poduszki ekologiczne. Roślinne wypełnienie w połączeniu z bawełnianą tkaniną zadba o Twoje dobre samopoczucie, zmniejszając ryzyko zwyrodnień kręgosłupa, zapewniając maksimum wygody i bezpieczeństwa snu. Poznaj nasze produkty i wybierz coś dla siebie lub na prezent.
poduszki Valde
poduszki CEBA BABY
nakładki na fotel Kulik
poduszki PerDormire
poduszki MOLLYFLEX
poduszki AllerGuard
poduszki Sissel
poduszki SuperMami
poduszki Poofi
poduszki Babymoov
poduszki Balanssen
poduszki ARmedical
poduszki Dr Sapporo
poduszki Mimos