0

SISSEL PLUS poduszka ortopedyczna

SISSEL PLUS poduszka ortopedyczna

213 zł
Ilość:
Producent: SISSEL
Wysyłamy do 24 h
Koszt dostawy od 0,00 zł
Opis produktu

 Cechy Sissel Plus to najwyższej jakości produkt stworzony przez szwedzkich specjalistów. Model Sissel Plus był powszechnie stosowany w szwedzkich szpitalach pod nazwą Sissel Pharma. Bardzo szybko poduszka stała się popularna, a jej walory terapeutyczne doceniły kliniki na całym świecie. Po latach poduszka została udostępniona dla wszystkich i jest dostępna na rynku jako Sissel Plus. Najważniejszą cechą wyróżniającą poduszkę ortopedyczną Sissel Plus jest regulowana wysokość, dzięki czemu można ją dopasować do każdej postury oraz sieć 90-ciu kanałów powietrznych zapewniających maksymalną przepływ powietrza i wentylację głowy. Dzięki temu Sissel Plus zapewnia idealną temperaturę głowy i komfort podczas snu.

 

 Dla kogo? Sissel Plus dzięki doskonałemu profilowi oraz sprężystej piance o optymalnej gęstości stanowi najbardziej ceniony model wśród poduszek ortopedycznych na całym świecie. Poduszka ta nadaje się doskonale zarówno dla osób, które doceniają walory poduszek ortopedycznych, jak i początkujących użytkowników. Dzięki systemowi kanałów Sissel Plus zapewnia idealną temperaturę głowy i komfort podczas snu. Poduszka sprawdza się szczególnie u osób z nadmierną potliwością, jak również u wszystkich zmuszonych spędzać w łóżku większą ilość czasu.

Rozmiar i wykonanie

Rozmiar uniwersalny - regulacja poprzez wyjmowaną wkładkę.

Szerokość 47cm, długość 33cm, wysokość 11/14 cm

 

Poduszkę wykonano ze specjalnej, niepalnej pianki poliuretanowej (niezawierającej szkodliwych fluoro-węglowodorów) obszytej dzianiną bawełnianą. Poduszki wykonane z pianki poliuretanowej charakteryzują się doskonałą sprężystością. Daje to gwarancję optymalnego podparcia szyi i karku, aby zachowana została naturalna krzywizna kręgosłupa. Takie neutralne położenie kręgów pozwala, na odciążenie i rozluźnienie mięśni. Zastosowanie pianki sprężystej daje nam możliwość ręcznego prania, bez obawy o utratę właściwości poduszki. W poduszce znajduje się 90 kanalików specjalnie wydrążonych, by odprowadzać powietrze. Dodatkowo każda poduszka posiada w komplecie jedną welurową poszewkę z zamkiem. 

Poduszki Sissel są produkowane w Szwecji i posiadają 5 lat gwaracji. 

Opinie
Opinie [2]
Ala napisał:
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Super wygodna. Na początku było dziwnie wysoko, ale po trzech nocach się przyzwyczaiłam.
piotr napisał:
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
jest ok