KULIK SYSTEM nakładka na fotel samochodowy

399 zł
Kolor:
Czarny
Wysyłamy od 1 do 3 dni
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

 CechyWyobraź sobie, że po kilku godzinach jazdy samochodem, wysiadasz wypoczęty w miejscu docelowym. Podoba Ci się ta wizja, prawda? Z nakładką na fotel samochodowy Kulik System® ta myśl stanie się rzeczywistością.

 

Używając jej regularnie raz na zawsze pożegnasz się z bólem spowodowanym przymusowym utrzymywaniem nieprawidłowej postawy w fotelu samochodowym – nakładka sprawi, że intuicyjnie zaczniesz przyjmować prawidłową pozycję, a Twój kręgosłup i mięśnie w końcu odpoczną.

 

Inżynierowie marki Kulik System® opracowali innowacyjny system, którego zadaniem jest profilaktyka i walka ze schorzeniami kręgosłupa, gwarantując Ci idealny komfort podróżowania. Jej używanie pozwoli na ograniczenie negatywnego wpływu wstrząsów, dzięki czemu pozbędziesz się wzmożonego napięcia mięśni.

 

Nakładka profiluje plecy w sposób naturalny – ma to ogromny wpływ na utrzymanie prawidłowej przestrzeni dla płuc i serca, a także niweluje ryzyko wystąpienia bólu i urazów kręgosłupa. Nawet długa jazda przestanie być dla Ciebie męcząca i zniknie Twój problem z komfortem termicznym – dzięki odpowiednio dobranym materiałom, fotel już nigdy nie będzie ani za zimny, ani za gorący.

 

 Dla kogo?Jeżeli chcesz uniknąć dolegliwości bólowych i ustrzec się zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa, to nakładka na fotel samochodowy Kulik System® będzie dla Ciebie idealna.

 

Nakładka Kulik System to wyrób medyczny i może być stosowana w profilaktyce i leczeniu takich dolegliwości jak: prostata, hemoroidy, lumbago, rwa kulszowa, nerwoból międzyżebrowy, zapalenie nerwów międzyżebrowych, rwa barkowa, zespoły bólowe naczyniowo-ruchowe (np. migreny), zniekształcenia kręgosłupa, powiększona kifoza, kręgozmyk, zniekształcenia szyi, zniekształcenia klatki piersiowej, a także w niektórych chorobach zwyrodnieniowych stawów kręgosłupa.                                                     

Rozmiar i wykonanie

Część górna: szerokość 46 cm, długość 50, wysokość 3 cm ( +/- 1 cm)

Część dolna: szerokość 41 cm, długość 38, wysokość 3 cm ( +/- 1 cm)

 

Nakładkę Kulik System® wykonano z wysokiej klasy materiału tapicerskiego, szermezy i samogasnącej, wysokoelastycznej pianki poliuretanowej posiadającej właściwości paroprzepuszczalne. Obie części wykończone zostały taśmą elastyczną, gumą wysokiej jakości, klamrami spinającymi i regulatorami.

 

Zestaw należy chronić przed bezpośrednim wpływem promieni słonecznych, długotrwałego mrozu oraz przed zamoczeniem. Przy wysokich lub niskich temperaturach panujących na zewnątrz, należy każdorazowo po opuszczeniu samochodu odwrócić siedzisko spodnią częścią do góry.

 

Nakładkę można czyścić ręcznie, dostępnymi na rynku środkami chemicznymi, w temperaturze nie wyższej niż 30°C. Przed ponownym użyciem należy ją wysuszyć w temperaturze pokojowej.
 

Zobacz inne od KULIK SYSTEM
Zobacz więcej
Polecane
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Możesz być pierwszy i pomóc innym w wyborze.