DR SAPPORO ALFA II 3D AERO korektor odcinka lędźwiowego

109 zł
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

 CechyAlfa II 3D Aero to korektor odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Dzięki użytym materiałom i solidnemu wykonaniu bardzo dobrze podtrzymuje naturalne krzywizny kręgosłupa, wymuszając na użytkowniku utrzymanie prawidłowej postawy. Korektor ortopedyczny Alfa II 3D Aero zalecany jest dla osób, które poruszają się na wózku inwalidzkim, podróżują dużo samochodem, bądź dla osób spędzających większość czasu w pracy w pozycji siedzącej.

  • Został zaprojektowany specjalnie dla osób z bólami kręgosłupa oraz pleców.
  • Odciąża i podpiera dolny odcinek kręgosłupa oraz zmniejsza jego napięcie i przeciążenia występujące zwłaszcza podczas siedzenia.
  • Stanowi pełne podparcie dla pleców, przynosząc ulgę przy każdym bólu.
  • Pomaga utrzymać właściwą postawę, korygując krzywizny kręgosłupa.
  • Zapewnia stałą cyrkulację powietrza dzięki zastosowaniu siatki 3D Aero.
  • Bardzo dobrze sprawdza się podczas długiej jazdy samochodem.
  • Przeznaczony dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
  • Korektor posiada pasek mocujący.

 

 Dla kogo?Korektor Alfa II 3D Aero jest przeznaczony dla osób z dolegliwościami odcinka lędźwiowego w celu odciążenia zmęczonych pleców. Może być stosowany podczas długiej jazdy samochodem, pracy w pozycji siedzącej oraz jazdy na wózku inwalidzkim. Do zastosowania wspomagająco i pod kontrolą lekarską w stanach pooperacyjnych i pourazowych kręgosłupa.

Rozmiar i wykonanie

Szerokość 34 cm, długość 42 cm, wysokość (w szczycie uwypuklenia) 8 cm.

 

Górna warstwa pokrowca wykonana jest z siatki Aero 3D, która zapewnia stałą cyrkulację powietrza zwiększając komfort użytkowania. Wkład został wykonany z dwóch warstw pianki poliuretanowej zapewniających komfort i wytrzymałość. oczna część pokrowca została zabezpieczona kodurą. Na spodzie pokrowca znajduje się zamek błyskawiczny umożliwiający jego wygodne zdejmowanie. Korektor marki Dr Sapporo posiada pas zakończony klamrą do mocowania na fotelach, krzesłach i wózkach.

 

Produkt wyprodukowano w Polsce. Producent udziela 2-letniej gwarancji. Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.

Zobacz inne od DR SAPPORO
Zobacz więcej
Polecane
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Możesz być pierwszy i pomóc innym w wyborze.