ARMEDICAL EXCLUSIVE SUPPORT 5344 poduszka ortopedyczna lędźwiowa

139 zł
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

 Cechy Unikalna konstrukcja poduszki lędźwiowej Exclusive Support zapewnia wsparcie i komfort oraz koryguje nieprawidłową pozycję ciała podczas siedzenia. Jej stosowanie wymusza zachowanie anatomicznej krzywizny odcinka lędźwiowego, odciąża go i zmniejsza ból, przynosząc ulgę podczas długotrwałego siedzenia. Może być stosowana w domu, w pracy czy w samochodzie. Może również pełnić rolę oparcia pod zmęczone i obolałe nogi, pomagając w codziennym odpoczynku.

Kształt, rozmiar i profil poduszki odróżnia ją od klasycznych korektorów lędźwiowych. Dzięki jej wysokości wspiera i zapewnia wsparcie od bioder aż po górną część pleców. Przez jej środek biegnie kanał umożliwiający pełne przyleganie pleców, bez bezpośredniego nacisku na kręgosłup, natomiast znajdująca się po jego bokach pianka wiskoelastyczna doskonale stabilizuje i delikatnie masuje plecy. Kształt poduszki nie ogranicza ruchu ramion, a specjalne wcięcie eliminuje nacisk na kość krzyżową. 

 

 Dla kogo? Poduszka lędźwiowa to doskonałe rozwiązanie dla osób prowadzących siedzący tryb życia i spędzających w tej pozycji wiele godzin każdego dnia. Dzięki łatwemu mocowaniu za pomocą gumowego paska może być stosowana w dowolnym miejscu. Poduszka wskazana jest dla osób odczuwających bóle pleców, wspomaga rehabilitację i pomaga w leczeniu dyskopatii; warto ją również stosować w celach profilaktycznych. Jest także przydatna w codziennym odpoczynku, zapewniając relaksujące uczucie otulania podczas siedzenia, a umieszczona pod stopami lub kolanami przynosi ulgę zmęczonym, obolałym i opuchniętym nogom.

Rozmiar i wykonanie

Rozmiar uniwersalny: Szerokość 44 cm, długość 53 cm, wysokość 9 cm 
Materiał: Dżersej - 100% Poliester

 

Poduszka wykonana jest bezpiecznych materiałów i nie zawiera szkodliwych dla zdrowia substancji, np. metali ciężkich, co potwierdza certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Do jej produkcji wykorzystano przebadaną przez Szwajcarski Instytut Badawczy piankę termoformującą (znaną również jako pianka „z pamięcią”), która pod wpływem ciężaru i temperatury ciała użytkownika idealnie dopasowuje się do jego kształtu i gwarantuje maksymalną wygodę, zachowując swe właściwości ortopedyczne. Poduszka zapewnia właściwą cyrkulację powietrza i nie powoduje dyskomfortu związanego z przegrzewaniem pleców. Ze względu na właściwości pianki, która nie wchłania kurzu i zapobiega rozwojowi mikroorganizmów, jest polecana nawet dla alergików.

Poduszki ARmedical są produkowane w Polsce i posiadają 3 lat gwaracji. 

 

Zobacz inne od ARMEDICAL
Zobacz więcej
Polecane
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Możesz być pierwszy i pomóc innym w wyborze.