ARMEDICAL BABY DREAM 4026 poduszka ortopedyczna

99 zł
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

 Cechy Poduszka ortopedyczna stworzona specjalnie dla dzieci Baby Dream z myślą o ich zdrowiu i prawdiłowym rozwoju. Odpwoiednio układa głowę, szyję i ramiona, gwarantując prawiłową pozycję kręgów szyjnych. Zastosowanie pianki visko-elsatic umożlwiwia pełne dopasowanie do kształtu ciała rozkładając tym samym równomiernie ciężar co zmniejsza siłę nacisku. Zapewni maksymalny komfort nawet dla maluchów o wyjątkowo wrażliwej twarzy i szyi. Poduszka wyposażona jest w otwory wentylacyjne, gwarantujące stałą wymianę powietrza i chroni przed przegrzewaniem głowy dziecka.    

 

 Dla kogo? Dziecięca poduszka Baby Dream skierowana jest dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Pozwala ona zadbać o zdrową pozycję podczas snu już od najmłodszych lat oraz prawidłowy rozwój kręgosłupa. Wskazana jest także w przypadku odczuwania przez dzieci dolegliwości bólowych kręgosłupa i ramion oraz wspomaga ich rehabilitację. Komfortowy kształt i otulająca pianka „z pamięcią” ułatwiają również ich zasypianie i zapewniają spokojny sen. 

Rozmiar i wykonanie

Rozmiar uniwersalny Szerokość 40 cm, długość 26 cm, wysokość 7 cm

 

Poduszka ortopedyczna Baby Dream wykonana została z najwyższej jakości wyprofilowanej pianki termoformującej „z pamięcią”, która idealnie dopasowuje się do kształtu głowy, szyi i ramion, nie powoduje zaburzeń krążenia krwi czy nieprzyjemnego ucisku i może być stosowana nawet przez dzieci o wrażliwej okolicy szyi. Dodatkowo wyposażona w otwory wentylacyjne zapobiega przegrzewaniu i nadmiernemu poceniu się głowy i szyi malucha. Pianka jest także odporna na wchłanianie drobinek kurzu oraz rozwój alergenów i mikroorganizmów – jest więc polecana dla alergików. Jej przyjazna dla skóry i przyjemna w dotyku poszewka z mikrofibry (100% Poliester), wyposażona w wygodny suwak, ułatwia zachowanie odpowiedniej higieny poduszki. 

Poduszki ARmedical są produkowane w Polsce i posiadają 3 lat gwaracji. 

 

Zobacz inne od ARMEDICAL
Zobacz więcej
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Możesz być pierwszy i pomóc innym w wyborze.