MIMOS P Poduszka ortopedyczna dla niemowląt

260 zł
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

MIMOS P Poduszka medyczna dla niemowląt

 

 Cechy Poduszka dla niemowląt zapobiegająca i redukująca zniekształcenia głowy MIMOS P 

  • Poduszka MIMOS P  to atestowany, specjalistyczny wyrób medyczny klasy I, posiadający szereg certyfikatów.
  • Poduszka redukuje nacisk główki dziecka na podłoże, co sprawia, że zapobiega spłaszczaniu się główki oraz leczy już powstałe zniekształcenia.
  • Poduszka jest wygodna i mięciutka. Została wykonana w nowej technologii o trójwymiarowej strukturze z systemem Aero 3D, z materiałów w 100% bezpiecznych dla dzieci.
  • Poduszka umożliwia łatwe poruszanie głową i szyją niemowlęcia, co redukuje asymetrię mięśni. Nie ma potrzeby zmieniania pozycji dziecka podczas snu.

 

 Dla kogo? MIMOS P to poduszka powstała z myślą o zapobieganiu oraz korygowaniu już istniejących zniekształceń głowy u noworodków. Dzięki skróconej szerokości idealnie pasuje do wózka, fotelika samochodowego czy bujaczka, aby nasi najmłodsi mieli komfort podczas podróży lub zabawPoduszka przeznaczona jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Przeznaczona dla dzieci, u których obwód główki znajduje się w przedziale 36 - 46 cm.

Rozmiar i wykonanie

Rozmiar: Szerokość: 18.5 cm - Wysokość: 22,5 cm - Głębokość: 4 cm

Poduszka MIMOS została wykonana z wysokiej jakości dzianiny dystansowej 3D, która znalazła również zastosowanie w produktach przeciwodleżynowych. Dzianina dzięki swojej strukturze przepuszcza powietrze ze wszystkich stron, zapewniając naturalną regulację termiczną i odprowadzanie wilgoci. Poduszka jest łatwa w praniu i suszeniu. Nadaje się również do recyklingu i nie zagraża środowisku.

 

Ważne: Mimos to produkt medyczny i sterylny. Po otwarciu folii zabezpieczającej nie podlega zwrotom. Wymianie lub zwrotowi podlega tylko oryginalnie zapakowana poduszka.

Zobacz inne od MIMOS
Zobacz więcej
Polecane
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Możesz być pierwszy i pomóc innym w wyborze.