SISSEL VENOSOFT L klin pod nogi duży

519 zł
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

 Cechy SISSEL® Venosoft to anatomiczna poduszka memory podpierająca i odciążająca nogi. Ma postać dużego trójkątnego klina z warstwą wykonaną z pianki visco-elastic i możliwością regulacji wysokości, który umożliwia optymalne uniesienie ud, łydek i stóp, rozluźnienie obolałych mięśni, odpoczynek i zrelaksowanie. To również doskonałe wsparcie dla kobiet w ciąży, zapewniające im wygodę, zwłaszcza w ostatnich tygodniach przed porodem.

 

 Dla kogo? Wskazana jest zwłaszcza dla osób, które wiele godzin spędzają w pozycji stojącej, odczuwających silne zmęczenie lub ociężałość nóg, borykających się z drobnymi problemami żylnymi, żylakami czy obrzękami, a nawet cierpiących z powodu zapalenia żył. Dla osób niższych, o wzroście do 165 cm, wskazana jest poduszka w rozmiarze "małym". Osoby wyższe powinny skorzystać z klina w rozmiarze "dużym".

Rozmiar i wykonanie

Rozmiar duży – dla osób o wzroście powyżej 165 cm

Szerokość 50 cm, wysokość 22 cm, długość 78 cm

 

Dla większego komfortu klin Venosoft wyposażony jest w delikatną, reagującą na kształt nóg i doskonale rozkładającą nacisk zewnętrzną warstwę, wykonaną z nowatorskiej pianki visco-elastic. Jej użycie gwarantuje trwałość i wytrzymałość poduszki oraz przyjemne stosowanie, bez dokuczliwego uczucia ucisku. Dodatkowo SISSEL® Venosoft wyposażony jest w specjalną, wykonaną ze sprężystej pianki wkładkę. Jej usunięcie bądź umieszczenie we właściwym miejscu pod stopami użytkownika umożliwia regulację wysokości i zmianę kąta uniesienia nóg. Dzięki temu użytkownik ma możliwość dopasowania poduszki do własnych potrzeb i zapewnienie najwyższego poziomu komfortu. Sissel Venosoft dostępny jest w dwóch rozmiarach, zróżnicowanych ze względu na wzrost użytkowników. 

W komplecie znajduje się miła w dotyku poszewka (skład: 75% bawełny i 25% poliestru).

Poduszki Sissel są produkowane w Szwecji i posiadają 5 lat gwarancji. 

 

Zobacz inne od SISSEL
Zobacz więcej
Polecane
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Możesz być pierwszy i pomóc innym w wyborze.