MOLLYFLEX AIR RELAX Poduszka ortopedyczna

319 zł
Wysyłamy od 7 do 14 dni
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

CechyPoduszka MOLLYFLEX AIR RELAX w kształcie mydełka skutecznie odciąży Twój - zmęczony po całym dniu - kręgosłup, zapewniając Ci spokojny sen. Niezależnie od tego, jak bardzo kręcisz się w nocy – poduszka, dzięki zastosowanej w niej piance CASANOVA®, dopasuje się do kształtu Twojego ciała „wyczuwając” jego nacisk i temperaturę, w stabilny sposób podpierając głowę i szyję. Miękka w dotyku poszewka pozwoli Ci szybko zasnąć, w bardzo miłych i przyjemnych dla skóry warunkach.
 

Dla kogo?Poduszka MOLLYFLEX AIR RELAX będzie dla Ciebie odpowiednia, gdy lubisz spać w różnych pozycjach, a jednocześnie wolisz klasyczne, prostokątne poduszki. Perforowane wnętrze sprawia, że poduszka „oddycha” – dlatego możesz z niej bez obaw korzystać, nawet gdy masz problem z nadmierną potliwością. MOLLYFLEX AIR RELAX została uznana za wyrób medyczny, co potwierdzają certyfikaty, dzięki czemu masz pewność, że Twój kręgosłup szyjny znajduje się w prawidłowej pozycji przez całą noc. MOLLYFLEX AIR RELAX sprawdzi się jako narzędzie wspomagające leczenie i profilaktykę odleżyn, a także w przypadku problemów z kręgami kręgosłupa szyjnego.
 

Rozmiar i wykonanie

Długość 72 cm, szerokość 42 cm, wysokość 14 cm.

Poduszkę MOLLYFLEX AIR-RELAX wypełnia visco-elastyczna pianka C ASANOVA®. Poszewka poduszki składa się z elastanu i testowanego medycznie poliestru. Możesz ją zdjąć i prać w pralce, w temperaturze 30°C. Poduszka została objęta 5-letnią gwarancją na wypełnienie i 2-letnią na poszewkę.

Zobacz inne od MOLLYFLEX
Zobacz więcej
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Możesz być pierwszy i pomóc innym w wyborze.