MOLLYFLEX CLASSIC SILVER Poduszka ortopedyczna

239 zł
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

CechyCiągłe ugniatanie poduszki pod szyją sprawia, że nie możesz się wyspać, a na dodatek wstajesz z bólem karku? Pianka z jakiej wykonano klasyczną poduszkę MOLLYFLEX MOLLYWELL CLASSIC jest bardzo miękka, a jej termoplastyczne właściwości reagujące na nacisk i temperaturę Twojego ciała potrafią się do Ciebie idealnie dopasować i przyjemnie otulić. Poduszka podąża za każdym Twoim ruchem, bardzo precyzyjnie rozkładając nacisk na całej swojej powierzchni. Regularne spanie na poduszce MOLLYFLEX MOLLYWELL CLASSIC zapobiegnie porannym bólom szyi i karku. Jeszcze większą wygodę zagwarantuje Ci miła w dotyku poszewka wykonana z testowanych medycznie materiałów – utuli Cię do snu, dbając jednocześnie o Twoje świetne samopoczucie.
 

Dla kogo?Poduszka MOLLYFLEX MOLLYWELL CLASSIC sprawdzi się doskonale pod Twoją głową, jeżeli do tej pory nie potrafiłeś znaleźć dla siebie wygodnej pozycji do spania. Poduszka MOLLYFLEX MOLLYWELL CLASSIC została uznana za wyrób medyczny, poparty badaniami i certyfikatami – sprawdzi się szczególnie w terapii antyodleżynowej oraz w leczeniu i profilaktyce schorzeń kręgosłupa szyjnego.
 

Rozmiar i wykonanie

 

Długość 72 cm, szerokość 42 cm, wysokość 12 cm.

 

MOLLYFLEX MOLLYWELL CLASSIC to poduszka wykonana z pianki visco-elastic foam PNEUMATIC®. Poszewka SILVER wykonano z bawełny jonizowanej srebrem, dzięki czemu poduszka dobrze odprowadza wilgoć oraz stanowi skuteczną barierę antybakteryjną. Możesz ją ściągnąć z poduszki i prać w pralce w temperaturze 30°C.

Na poszewkę obowiązuje 2-letnia gwarancja, natomiast na wypełnienie poduszki gwarancja wynosi 5 let.

Zobacz inne od MOLLYFLEX
Zobacz więcej
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Możesz być pierwszy i pomóc innym w wyborze.