MOLLYFLEX RELAX Poduszka ortopedyczna

319 zł
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

CechyPoduszka MOLLYFLEX RELAX poprzez twardsze wypełnienie z pianki CASANOVA® reagujące na nacisk i temperaturę świetnie dopasuje się do Twojego ciała za każdym razem, gdy tylko zmienisz pozycję. Dlatego niezależnie od tego jak śpisz i jak często wiercisz się w nocy – Twój kręgosłup i głowa zawsze będą prawidłowo podparte, a Ty będziesz się budzić bez nieznośnego bólu karku. Poszewka jest miękka w dotyku i bezpieczna dla Twojego zdrowia, co potwierdzają liczne testy medyczne. Z poduszką MOLLYFLEX RELAX zaczniesz się wysypiać i wstawać każdego dnia z pozytywną energią do działania.
 

Dla kogo?Poduszka MOLLYFLEX RELAX będzie dla Ciebie idealna, gdy lubisz spać na twardszych i stabilnych powierzchniach. Jeżeli jesteś Wierciochem, to także propozycja dla Ciebie. Jej właściwości zostały potwierdzone szeregiem badań i certyfikatami, które uznały ją za wyrób medyczny. Jest szczególnie polecana w leczeniu i profilaktyce odleżyn oraz schorzeń kręgosłupa na odcinku szyjnym.

Rozmiar i wykonanie

Długość 72 cm, szerokość 42 cm, wysokość 14 cm.

Wypełnienie poduszki MOLLYFLEX RELAX zostało wykonane z wysokoelastycznej pianki CASANOVA®. Jej poszewka to medycznie testowany poliester - 90% i elastan - 10% oraz wewnętrzna poszewka z 50% bawełny i 50% poliesteru.

Na wypełnienie obowiązuje 5 lat gwarancji, na poszewkę – 2 lata.

Zobacz inne od MOLLYFLEX
Zobacz więcej
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Możesz być pierwszy i pomóc innym w wyborze.