SISSEL SOFT poduszka ortopedyczna

349 zł
Rozmiar:
L
M
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

 Cechy Poduszka Sissel Soft posiada najlepiej znany, a zarazem najdokładniej opracowany kształt. Doskonały profil sprawia, że poduszka idealnie podtrzymuje odcinek szyjny i głowę z zachowaniem naturalnej krzywizny kręgosłupa, wpływając na jakość snu. Takie neutralne położenie kręgosłupa powoduje usunięcie nacisku między kręgami oraz rozluźnienie mięśni. Poduszka jest wykonana z pianki visco-elastic (Memory Foam) o niespotykanej delikatności.

 

 Dla kogo? Sissel Soft dzięki doskonałemu profilowi oraz piance visco-elastic (Memory Foam) stanowi idealny model wśród poduszek ortopedycznych firmy Sissel. Poduszka memory nadaje się doskonale zarówno dla osób, które doceniają walory poduszek ortopedycznych, jak i początkujących użytkowników. Świetnie nadaje się dla osób pragnących wypoczynku podczas snu w najwyższej jakości oraz dla osób z dolegliwościami kręgosłupa.

Rozmiar i wykonanie

Rozmiar M dla osób o węższych ramionach i śpiących na miękkim materacu. Szerokość 47 cm, długość 33 cm, wysokość 11 cm

Rozmiar L dla osób o przeciętnych oraz nieco szerszych ramionach lub śpiących na twardszym materacu. Szerokość 47 cm, długość 33 cm, wysokość 14 cm

 

Poduszkę wykonano z pianki visco-elastic (Memory Foam) niezawierającej szkodliwych fluoro-węglowodorów, obszytej dzianiną bawełnianą. Pianka visco-elastic zapewnia delikatne, a zarazem stabilne podparcie szyi oraz głowy. Jest znacznie delikatniejsza niż tradycyjna pianka. Specjalnie dobrany stopień twardości odpowiada najbardziej wymagającym klientom, którym zależy zarówno na zdrowym śnie jak i na komforcie spania. Pianka, z której wykonana jest poduszka dodatkowo staje się milsza i jeszcze bardziej miękka po zetknięciu z powierzchnią ciała, ponieważ reaguje na jego temperaturę. Poduszka posiada w komplecie wysokiej jakości, welurową poszewkę z zamkiem (75% bawełna, 25% poliester).

Poduszki Sissel są produkowane w Szwecji i posiadają 5 lat gwaracji. 

 

Zobacz inne od SISSEL
Zobacz więcej
Polecane
laos30.09.2016
(5)
bardzo przyjemna