Dostawa kurierem następnego dnia roboczego
Darmowa dostawa od 299 zł
30 dni na zwrot

Poduszki z wypełnieniem syntetycznym

Poduszki syntetyczne to poduszki, których wypełnienie stanowi najczęściej pianka poliuretanowa w poduszkach poliuretanowych albo poliuretanowe lub poliestrowe kuleczki. Wysokiej jakości wypełnienie syntetyczne charakteryzuje się dużą trwałością, zapewnia komfort i odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki czemu są to idealne poduszki do spania. Jest również polecane alergikom, którzy zwykle nie mogą korzystać z poduszek wypełnionych np. puchem lub nasionami lnu.


Wszystkie
Filtruj i sortuj
18 z 18 produktów

Najpopularniejsze

Zobacz więcej

Poduszki syntetyczne: wypełnione kuleczkami, pianką, włóknami

Sklep z poduszkami syntetycznymi oferuje przede wszystkim poduszki o klasycznym wyglądzie, na pierwszy rzut oka nie różniące się od tych puchowych. Ich wnętrze wypełnia jednak mieszanka kuleczek i pałeczek poliestrowych i poliuretanowych, które dzięki swej elastyczności gwarantują wygodę ich użytkownikom. Najwyższej jakości poduszki syntetyczne są niezwykle trwałe, ich wypełnienie nie zbija się i pozwala bez trudu przywrócić jej właściwy kształt po każdym użyciu.
Warto też zwrócić uwagę na to, że to poduszki z wypełnieniem syntetycznym sprawdzają się doskonale jako poduszki ergonomiczne (ortopedyczne). Ich piankowy wkład umożliwia odpowiednie wyprofilowanie oraz wsparcie dla głowy, szyi i karku. Odciąża on i rozluźnia mięśnie i kręgi, dbając o zdrowy sen i zachowanie prawidłowej pozycji podczas odpoczynku. Zwykle do ich produkcji wykorzystywana jest pianka poliuretanowa, zapewniająca zdecydowane i mocne podparcie. Jednym z jej rodzajów jest także popularna pianka visco-elastic (pianka z pamięcią) - delikatniejsza, równomiernie rozkładająca nacisk. Poduszki klasyczne z wypełnieniem wiskoelastycznym są wskazane zwłaszcza dla osób o wrażliwej twarzy i szyi.

poduszki Valde
poduszki CEBA BABY
nakładki na fotel Kulik
poduszki PerDormire
poduszki MOLLYFLEX
poduszki AllerGuard
poduszki Sissel
poduszki SuperMami
poduszki Poofi
poduszki Babymoov
poduszki Balanssen
poduszki ARmedical
poduszki Dr Sapporo
poduszki Mimos