DR SAPPORO SALSA poduszka ergonomiczna memory

229 zł
Podobne
Zobacz więcej
Opis produktu

Szukasz poduszki, która sprawdzi się do spania w każdej pozycji? Poduszka ortopedyczna Dr Sapporo Salsa idealnie dopasuje się do Twojego ciała i zapewni mu odpowiednie podparcie, dzięki czemu obudzisz się rześki i wypoczęty każdego dnia.

 

Wyśpisz się na niej zarówno na boku, jak i na plecach

Wygodna poduszka marki Dr Sapporo świetnie podtrzymuje odcinek szyjny kręgosłupa oraz głowę w naturalnej, fizjologicznej pozycji zarówno podczas spania na plecach, jak i na boku.

 

Polecają ją fizjoterapeuci

Kształt poduszki to wynik badań specjalistów - lekarzy i fizjoterapeutów. Masz pewność, że skutecznie zadba o Twój kręgosłup i dobry sen!

 

Pianka z pamięcią i miękka poszewka zapewni Ci komfort

Rdzeń poduszki tworzy pianka z pamięcią, która dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając równocześnie właściwe podparcie szyi i głowy podczas snu. By zapewnić Ci jeszcze większy komfort, poduszkę wyposażono w miękką poszewkę z zamkiem.

 

Otwory gwarantują odpowiednią wentylację

Poduszka posiada otwory, odprowadzające ciepło i wilgoć. Dzięki temu, poduszka jest przewiewna i chroni przed przegrzaniem.

 

Bezpieczna i skuteczna - aż 10 lat gwarancji

Poduszka Salsa jest wyrobem medycznym klasy I, a także posiada unijny znak jakości CE. Masz pewność, że to skuteczny i bezpieczny dla zdrowia produkt, poddawany regularnym testom. Producent potwierdza jakość poduszki aż 10-cio letnią gwarancją.

 

Specyfikacja

 

Wyrób medyczny

Tak

Rozmiar poduszki

Uniwersalny

Wymiary

60 cm x 40 cm x 12 cm

Poszewka

75% bawełna, 25% poliester

Skład wypełnienia

Pianka Visco

Pozycje snu

bok, plecy

Gwarancja

10 lat

Dodatkowe informacje

Posiada otwory wentylacyjne

 

Zobacz inne od DR SAPPORO
Zobacz więcej
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Możesz być pierwszy i pomóc innym w wyborze.