Dostawa kurierem następnego dnia roboczego
Darmowa dostawa od 199 zł
30 dni na zwrot

Poduszki ortopedyczne z pianki memory

Obok klasycznych poduszek ortopedycznych z pianki sprężystej coraz większym zainteresowaniem cieszą się poduszki z pianki memory. To jeden z rodzajów pianki poliuretanowej, występujący również pod nazwą pianka viscoelastic. Charakteryzuje się ona wyjątkowo dużą gęstością i wysokim stopniem rozprężania, dzięki czemu jest niezwykle trwała, nie odkształca się, ale również z łatwością powraca do pierwotnego kształtu po zwolnieniu nacisku.


Wszystkie
Filtruj i sortuj
20 z 39 produktów

Najpopularniejsze

Zobacz więcej

Promocje

Zobacz więcej

Zalety poduszek z pianki memory

Pianka memory to także pianka termoelastyczna, reagująca na temperaturę ciała i doskonale się do niego dostosowuje, co umożliwia idealne dopasowanie do każdego użytkownika oraz korzystanie z poduszek z pamięcią nawet przez osoby o dużej wrażliwości głowy, twarzy i szyi. Poduszki z pamięcią rozkładają równomiernie siłę nacisku, chroniąc przed nieprzyjemnymi, a czasami bolesnymi uciskami.
Odpowiednio wyprofilowana poduszka z pianki memory to także doskonały sposób na zdrowszy sen i pozbycie się dolegliwości bólowych kręgosłupa i napięć mięśni. Jak inne poduszki ortopedyczne optymalnie wspiera ona odcinek szyjny i pozwala osiągnąć prawidłową pozycję kręgosłupa podczas snu.

Poduszka memory - dla kogo?

Poduszki z pianki viscoelastic to najlepszy wybór dla osób poszukujących trwałych i skutecznych rozwiązań na relaksujący, wygodny, ale również zdrowy odpoczynek i sen, a co za tym idzie lepsze samopoczucie każdego dnia. Oferowane poduszki do spania są polecane alergikom ze względu na dużą odporność na grzyby czy pleśnie oraz łatwe utrzymanie higieny i możliwość prania.

poduszki Valde
poduszki CEBA BABY
nakładki na fotel Kulik
poduszki PerDormire
poduszki PARADIES
poduszki MOLLYFLEX
poduszki AllerGuard
poduszki Sissel
poduszki SuperMami
poduszki Poofi
poduszki Babymoov
poduszki Balanssen
poduszki ARmedical
poduszki Dr Sapporo
poduszki Mimos