Dostawa kurierem następnego dnia roboczego
Darmowa dostawa od 299 zł
30 dni na zwrot

Poduszki ortopedyczne z pianki memory

Obok klasycznych poduszek ortopedycznych z pianki sprężystej coraz większym zainteresowaniem cieszą się poduszki z pianki memory. To jeden z rodzajów pianki poliuretanowej, występujący również pod nazwą pianka viscoelastic. Charakteryzuje się ona wyjątkowo dużą gęstością i wysokim stopniem rozprężania, dzięki czemu jest niezwykle trwała, nie odkształca się, ale również z łatwością powraca do pierwotnego kształtu po zwolnieniu nacisku.


Wszystkie
Filtruj i sortuj
30 z 32 produktów

Najpopularniejsze

Zobacz więcej

Zalety poduszek z pianki memory

Pianka memory to także pianka termoelastyczna, reagująca na temperaturę ciała i doskonale się do niego dostosowuje, co umożliwia idealne dopasowanie do każdego użytkownika oraz korzystanie z poduszek z pamięcią nawet przez osoby o dużej wrażliwości głowy, twarzy i szyi. Poduszki z pamięcią rozkładają równomiernie siłę nacisku, chroniąc przed nieprzyjemnymi, a czasami bolesnymi uciskami.
Odpowiednio wyprofilowana poduszka z pianki memory to także doskonały sposób na zdrowszy sen i pozbycie się dolegliwości bólowych kręgosłupa i napięć mięśni. Jak inne poduszki ortopedyczne optymalnie wspiera ona odcinek szyjny i pozwala osiągnąć prawidłową pozycję kręgosłupa podczas snu.

Poduszka memory - dla kogo?

Poduszki z pianki viscoelastic to najlepszy wybór dla osób poszukujących trwałych i skutecznych rozwiązań na relaksujący, wygodny, ale również zdrowy odpoczynek i sen, a co za tym idzie lepsze samopoczucie każdego dnia. Oferowane poduszki do spania są polecane alergikom ze względu na dużą odporność na grzyby czy pleśnie oraz łatwe utrzymanie higieny i możliwość prania.

Poduszka piankowa Memory dla Twojego komfortu

Jeśli zależy Ci na zwiększeniu wygody codziennego wypoczynku, poduszka Memory będzie doskonałym wyborem. To nowoczesny sprzęt, który z łatwością dopasowuje się do anatomicznego kształtu ciała każdego użytkownika, zapewniając optymalne podparcie pod głowę, szyję, kark i ramiona. Poduszka piankowa pomaga odciążyć oraz rozluźnić napięte mięśnie, tym samym minimalizując uczucie ciągłego ich naprężenia, dość często objawiającego się w postaci porannej sztywności karku. Poduszki Memory w przypadku zdecydowanej większości osób mają niezwykle pozytywny wpływ na komfort snu – korzystające z nich osoby, budzą się bardziej wypoczęte i rzadziej narzekają na dolegliwości bólowe ze strony mięśni karku. Ze względu na dużą różnorodność dostępnych modeli, poduszka z pianką Memory będzie dobrym wyborem dla każdego, kto na co dzień boryka się z tego typu dolegliwościami. W sklepie internetowym e-poduszki.pl znajdziesz ich duże i małe wersje, tradycyjne poduszki do snu i podróżne, proste i profilowane. Sprawdź i zamów model dopasowany do swoich potrzeb!

poduszki Valde
poduszki CEBA BABY
nakładki na fotel Kulik
poduszki PerDormire
poduszki MOLLYFLEX
poduszki AllerGuard
poduszki Sissel
poduszki SuperMami
poduszki Poofi
poduszki Babymoov
poduszki Balanssen
poduszki ARmedical
poduszki Dr Sapporo
poduszki Mimos