Dostawa kurierem następnego dnia roboczego
Darmowa dostawa od 199 zł
30 dni na zwrot

Poduszki do spania w ciąży

Zapewnienie wygody przyszłym mamom podczas odpoczynku staje się coraz trudniejsze w kolejnych etapach ciąży. Z pomocą przychodzą im jednak poduszki do spania dla ciężarnych, które zapewniają komfortowe i bezpieczne ułożenie ciała.


Wszystkie
Filtruj i sortuj
20 z 34 produktów

Najpopularniejsze

Zobacz więcej

Promocje

Zobacz więcej

Poduszki do spania w ciąży w wielu wariantach

Poduszki do spania w ciąży to zwykle długie wałki w kształcie rogala lub półksiężyca, litery C, U, J czy cyfry 9. Pozwalają one odpowiednio podeprzeć rosnący brzuszek, jak również gwarantują wsparcie na całej długości pleców. Dzięki temu umożliwiają wygodny odpoczynek w najkorzystniejszej dla dziecka pozycji na lewym boku lub w pozycji pośredniej między leżeniem na boku i na plecach. Nietypowy kształt poduszki do spania dla kobiet w ciąży zapewnia także podparcie i uniesienie kolana, a co za tym idzie odciążenie stawu biodrowego. Korzystanie z nich zapobiega bólom kręgosłupa, stabilizuje pozycję podczas odpoczynku i chroni przed powstawaniem napięć mięśniowych. Takie poduszki sprawdzą się również podczas karmienia noworodka, odciążając ramiona mamy, a także podczas codziennej opieki nad niemowlęciem.

W czasie ciąży niezwykle przydatne są również wałki lub kliny pod nogi. Odpowiednio dopasowane skutecznie podpierają i odciążają ociężałe i opuchnięte nogi, zapewniając wygodę w czasie odpoczynku. Dla kobiet z problemami żylnymi czy żylakami polecane są zwłaszcza kliny wykonane z pianki visco-elastic, gwarantującej równomierny rozkład nacisku i eliminując nieprzyjemny ucisk na wrażliwe nogi.

Poduszki do spania dla mam to także nietypowe kliny międzykolanowe, zapewniające wygodę podczas leżenia na boku. Zapobiegają one stykaniu się kolan, unosząc jedno z nich, co znacząco redukuje obciążenie i napięcie stawów kolanowych i stawu biodrowego.

poduszki Valde
poduszki CEBA BABY
nakładki na fotel Kulik
poduszki PerDormire
poduszki PARADIES
poduszki MOLLYFLEX
poduszki AllerGuard
poduszki Sissel
poduszki SuperMami
poduszki Poofi
poduszki Babymoov
poduszki Balanssen
poduszki ARmedical
poduszki Dr Sapporo
poduszki Mimos