Dostawa kurierem następnego dnia roboczego
Darmowa dostawa od 299 zł
30 dni na zwrot

Poduszki ortopedyczne z pianki sprężystej

Do produkcji poduszek ortopedycznych najczęściej wykorzystywania jest pianka poliuretanowa o dużej gęstości. Odpowiednio wyprofilowana poduszka rehabilitacyjna wykonana z takiego materiału jest klasycznym rozwiązaniem dbającym o zdrowy i relaksujący sen, wybieranym i sprawdzonym przez miliony użytkowników na całym świecie.


Wszystkie
Filtruj i sortuj
3 z 3 produktów

Najpopularniejsze

Zobacz więcej

Ortopedyczna poduszka poliuretanowa

Poduszki ortopedyczne z pianki poliuretanowej cenione są przede wszystkim za trwałość i sprężystość, dzięki której nie ulegają one odkształceniom przez długi czas i zachowują swoje pożądane medyczne właściwości. Zapewniają ona aktywne, mocne i zdecydowane podparcie odcinka szyjnego kręgosłupa oraz skuteczne korygowanie pozycji ciała w czasie snu. Prezentowane poduszki do spania są wskazane zwłaszcza w przypadku występowania napięć mięśniowych, bólu pleców, szyi i ramion czy napięciowych bólów głowy. Poduszki pod plecy mogą w istotny sposób poprawić jakość codziennego odpoczynku oraz zapobiegać dolegliwościom w przyszłości.

Poduszka z pianki sprężystej, którą pokochasz

Poduszki ortopedyczne z pianki sprężystej mogą jednak u osób o dużej wrażliwości twarzy i szyi wywoływać nieprzyjemny ucisk – dla nich polecane są delikatniejsze poduszki z pianki visco-elastic, równomiernie rozkładające siłę nacisku. Dla pozostałych użytkowników stosowanie poduszki z klasycznej pianki maksymalnie po kilku dniach przyzwyczajenia do nowej pozycji staje się nieodzownym warunkiem relaksującego snu.

Poduszki ortopedyczne z pianki poliuretanowej

Wykonana ze sprężystej pianki o dużej gęstości, płaska lub wyprofilowana poduszka poliuretanowa to jeden z podstawowych, najczęściej wybieranych produktów specjalistycznych do snu. Poduszka z pianki poliuretanowej zapewnia optymalne podparcie pod głowę i kark, chroniąc użytkownika przed dolegliwościami bólowymi ze strony szyjnego odcinka kręgosłupa i napiętych mięśni. Pozwala rozluźnić się ciału, gwarantując wysoki poziom komfortu nocnego wypoczynku. W ofercie naszego sklepu znajdziesz różnorodne poduszki ortopedyczne wyprodukowane z tego popularnego rodzaju pianki. Sprzedajemy modele uniwersalne dedykowane osobom często zmieniającym pozycję w czasie snu, profilowane z podparciem pod szyję dla osób śpiących na boku i anatomiczne, które będą dobrym wyborem dla osób śpiących na wznak lub na boku, wymuszające przyjęcie neutralnej, embrionalnej pozycji ciała, zapewniające optymalne podparcie dla kręgosłupa i mięśni karku. Jeśli poduszka poliuretanowa jest dla Ciebie zbyt twarda, zapoznaj się z naszą ofertą na poduszki z pianki memory.

poduszki Valde
poduszki CEBA BABY
nakładki na fotel Kulik
poduszki PerDormire
poduszki MOLLYFLEX
poduszki AllerGuard
poduszki Sissel
poduszki SuperMami
poduszki Poofi
poduszki Babymoov
poduszki Balanssen
poduszki ARmedical
poduszki Dr Sapporo
poduszki Mimos